Wpis z mikrobloga

Polecacie jakiś #laptopy w okolicach 3 tys. złotych? Do codziennego użytku, jakieś arkusze czasami i rekreacyjnie w weekendy średnio wymagające gierki, w których nie trzeba mieć 4k w ultra i 100 FPS (#civilization6, #paradox, #fm22, #fallout itp).

Wymagania to system operacyjny, podświetlana klawiatura, możliwość ewentualnej rozbudowy (czyli bez zlutowanych na sztywno podzespołów, przy czym np przy RAMie sloty nie muszą być wolne, wystarczy mi podmiana zamiast dołożenia). Bateria nie musi trzymać jakoś wybitnie długo bo najczęściej siedzę na zasilaczu przy biurku. Ekran i głośniki na przyzwoitym / dobrym poziomie, przekątne bez różnicy byleby nie jak w tablecie. Jak nie będzie zintegrowanej karty graficznej która uciągnie pasjansa i nic więcej to będzie miło. Grzać się trochę może, byleby nie był głośno.

#komputery
  • 5
@Krx_S: nie no mowie okolice, ja znalazłem jakiegoś Lenovo za 3500 zł IdeaPad z windą 11, geforcem nie pamiętam jakim (w każdym razie nic zintegrowanego) i5, 8gb ramu z wolnym jednym slotem i bodaj 15 z groszami cali
@p0lybius ja kupiłem jakiegoś chińskiego składaka i7, GeForce 1050ti, 16gb ram, i dysk SSD dorzuciłem to coś koło 4k mi wyszło i tak... Jest podświetlana klawiatura :D