Wpis z mikrobloga

Z moich własnych obserwacji i doświadczeń stwierdzam, że kobiety nie mają absolutnie żadnego pojęcia o tym jak ciężko buduje się masę mięśniową i jak dużo czasu i wysiłku potrzeba żeby wypracować tą mityczną ,,męską sylwetkę". Nie wiem jak w wielkim matrixie żyją p0lki ale większość bab myśli, że wszyscy młodzi i zdrowi mężczyźni mają domyślnie sylwetkę typu high-school bad boy bo prostu urodzili się z #!$%@? między nogami i nic nie muszą robić a krata na brzuchu to właściwie standard. To komiczne stwierdzenie ,,delikatny zarys mięśni" nie wzięło się znikąd. Większość k0biet myśli, że żeby mieć sylwetkę pic rel wystarczy coś tam podźwigać na siłce pół roku / popływać a mięśnie same się wyrobią. Tymczasem realia są takie że osiąganie takiej sylwetki to są LATA ciężkiej orki, setki litrów wylanego potu, tysięcy ton przewalonego żelastwa i masy wyrzeczeń a dla femoidów to finalnie i tak będzie "lekki zarys mięśni" XD. Tymczasem jedyne co takie femoid będzie musiał zrobić to porobić 3 serie hip-thrustów i spalić trochę tłuszczu + założyć obcisłe legginsy i już będzie uznawana za wysportowaną. Poziom godności sięga dna.

#blackpill #logikarozowychpaskow #mikrokoksy #silownia #przegryw #p0lka #redpill
Fekalny_okuratnik - Z moich własnych obserwacji i doświadczeń stwierdzam, że kobiety ...

źródło: comment_1646681211QLnDxad7WC35Pdq0TMatio.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olaf_wolominski:
@chomiczek_123

Różnica jest taka że od ciebie nikt absolutnie nie oczekuje takiej sylwetki, robisz to już wyłącznie dla siebie.

W dodatku dla większości mężczyzn sylwetka kobiety wyżej jest wręcz odpychająca i były nawet prowadzone ankiety/badania że mocno wyrzeźbione i nabite ciało kobiety jest mniej atrakcyjne niż po prostu szczupła sylwetka. Mięśnie i niski poziom tkanki tłuszczowej kojarzą się z typowo męskimi cechami a występowanie ich u kobiety świadczy
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: @chomiczek_123: zobacz na to, zdjęcie z neta, z kijową genetyką chłop wygląda fatalnie!

5 lat pracy i ty coś jeszcze śmiesz napisać, że baba ma trudniej xDDDDDDDDDDD

Ja wiem już jaki jest problem z tobą @chomiczek_123 - ty pewnie patrzysz na gości na instagramie, gdzie 90%, prawie każdy jedzie na tonach sterydów i wygląda jak wyprodukowany z fabryki. W realnym świecie przemiany są takie jak na
P.....c - @olafwolominski: @chomiczek123: zobacz na to, zdjęcie z neta, z kijową gene...

źródło: comment_1646764726FOnVXwXfFmhtuE8Sb1461r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: @Fekalny_okuratnik: @Eteres: @chomiczek_123: @przegryw162cm:

Napisałem kiedyś obszerny wpis na ten temat, więc podsyłam tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/61109981/redpill-blackpill-mikrokoksy-silownia-tinder-logik/

Generalnie startując z poziomu przeciętnego kobiecie dużo krócej zajmie osiągnięcie sylwetki uznawanej przez ogół mężczyzn za przyjemną dla oka - trochę schudnie, trochę porobi nogi i dupę, żeby mieć kształty i wystarczy. Z body fatem
  • Odpowiedz
Jak długo mężczyźni będą mieć tak beznadziejnie niskie standardy wobec kobiet, tak długo kobiety nie będą się starać dbać o siebie, rozwijać czy prezentować jakiś poziom rigczu, bo człowiek nie czujący presji zazwyczaj idzie linią najmniejszego oporu.


@PoncjuszPijak to prawda (jak nawiasem piszac caly Twoj komentarz i bardzo dobry wpis) poza żenująco niskimi standardami wobec kobiet (kto wymaga dzis od kobiet szczuplej wysportowanej sylwetki, sensownej pracy czy umiejetnosci gotowania?) to jeszcze
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: I te standardy pewnie już takie zostaną. Niestety znaczna większość facetów jest zwyczajnie zaślepiona cipą. Tzipa jest dla nich wszystkim, wystarczy tylko ona i nic więcej. Dochodzą do tego jeszcze aspekty biologiczne czyli odmienne strategie reprodukcyjne dla obu płci, hipergamia itp.
  • Odpowiedz