Wpis z mikrobloga

W sierpniu zamówiłem Dacię z 1.0 TCe z fabrycznym LPG, auto na ciężkie czasy, no i właśnie przyszły, diesel stoi w garażu, a my z żoną pomykamy po okolicy poniżej 30 PLN/100 km :)

#cenypaliw
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobson92: We Francji dacie są wyposażeniem służb mundurowych, stoją przy willach i luksusowych autach na tym samym podjeździe, normalny samochod na codzien, ale Polak nie pojedzie takim tfu bo w końcu samochód to osiągnięcie życia dla Polaka i pokaz statusu społecznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wrocilem_bo: wiem, że to zupełnie inny koszt zakupu ale elektryk to dopiero auto na ciężkie czasy. Wychodzi nawet taniej za "paliwo" (a jak się ma jakąś własną instalację solarną to w ogóle). Kolejki i braki paliwa na stacjach - w------e. Mimo wszytko nie ma kompromisu w parametrach jazdy - auto z--------a gdy się depnie. Jedynie gorzej nim przed ruską inwazją s--------ć ze względu na zasięg/czas ładowania albo w ogóle gdy
  • Odpowiedz
@soundboy: na krótkich odcinkach po wsiach i od świateł do świateł w Wawie to ile ma spalić? 4l? :) Ja na takie spalanie liczyłem właśnie :) Mialem kiedyś zastępczą Konę na kilka dni to paliła benzyny około 9,5l po mieście, Dacia nie pali źle...
  • Odpowiedz