Wpis z mikrobloga

Powiem wam, jak będzie. I co pewnie niektórzy sami tu przeczuwają.

Będzie tak: Rosjanie niestety zajmą Ukrainę, w tym Kijów (nie ważne, czy w 3 tygodnie, czy w miesiąc, czy w 4 miesiące, przecież dopiero 11. dzień wojny). Po wojnie powiedzą, że opuszczą Ukrainę za zdjęcia sankcji, a dla siebie zostawią tylko "swój" Krym i wschodnie rejony. A Zachód na to pójdzie.

Naprawdę myślicie, że Ruscy nie mają tego przemyślanego? Że to atak bez żadnego planu? Że Mongoł u władzy naprawdę jest głupi?

Nie bądźcie naiwni.

#wojna #ukraina #rosja #4konserwy #geopolityka #takaprawda
Kapitalista777 - Powiem wam, jak będzie. I co pewnie niektórzy sami tu przeczuwają.
...

źródło: comment_1646591867mftBH4tY8ahrgSGzDZEE9c.jpg

Pobierz
  • 77
Rosjanie niestety zajmą Ukrainę, w tym Kijów (nie ważne, czy w 3 tygodnie, czy w miesiąc, czy w 4 miesiące, przecież dopiero 11. dzień wojny).


@Kapitalista777: Tylko ich nie stać na taką 4 miesięczną wojnę. Nie stać ich na ciągnąc się tygodniami operacje zdobywania kijowa.

Naprawdę myślicie, że Ruscy nie mają tego przemyślanego? Że to atak bez żadnego planu? Że Mongoł u władzy naprawdę jest głupi?


@Kapitalista777: Tak, dokładnie tak
@Kapitalista777: Jeżeli zajmą całą Ukrainę, to się raczej z tego nie wycofają; propaganda rosyjska ruszyła pełną parą, a putin by się wyłącznie ośmieszył takim ruchem. Moim zdaniem nie dadzą rady zająć całej Ukrainy; 180k chłopa to nie są siły na miarę pacyfikacji tego kraju. Po pierwsze nie spodziewali się takiego oporu, po drugie cały zachód zaczął "inwestować" w tą sieczkę. W razie najgorszego jestem pewna, że NATO wyznaczy strefę powietrzną nad