Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że skrajnie nacjonalistyczne grupy w Polsce domagały się do niedawna wyjścia Polski z UE, a nawet z NATO i zwrotu ku Rosji. XD Ludzie złoci, bez UE i NATO bylibyśmy teraz bardzo głęboko w czeluściach ciemnej dupy.

#polska #rosja #ukraina #wojna
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masz setki dowodów wokół siebie, ale do tego trzeba być chociaż trochę kumatym.


@AshtarPL: Czyli nie masz argumentów i na dzień dobry wysuwasz ad personam. To tyle z dyskusji.
  • Odpowiedz
@alpag: już pisałem wielokrotnie, nie będę myśleć za was, idiotów. Lepszy pożytek dla twojego "rozumu" jest wtedy kiedy sam zaczniesz myśleć.
Jak jesteś leniwy to mój problem, ja nie muszę ci nic udowadniać, bo idiota i tak nie rozumie.
  • Odpowiedz
@mickpl: Dobrze, że dodajesz to NATO, bo to NATO jest naszym głównym gwarantem bezpieczeństwa, a z niego nikt nie chciał wyprowadzać poza największymi szurami.

Prawilnie też przypominam, że stara UE pod światłym przewodem Niemiec pasła przez dekady oligarchów i putina, a Niemcy do samiutkiego końca nie były zainteresowane pomocą Ukrainie („nie ma sensu wam pomagać, Kijów upadnie w parę godzin" – usłyszał zszokowany ukraiński ambasador w Niemczech). Dopiero opór Ukraińców,
  • Odpowiedz
@alpag: i taka jest z wami dyskusja, nic nie pisałem że mi nie dobrze. Pisałem o Polsce, jak to dalej pociągnąć to można pisać o regionie i że jesteśmy niewolnikami wsiawy.
No ale banderowiec nie jest w końcu zbyt bystry.
  • Odpowiedz
@alpag: masz setki dowodów wokół siebie, ale do tego trzeba być chociaż trochę kumatym.

Wyzwolenie się od Rosji dało jakieś dwa lata pozytywnych przemian, które potem zostały skutecznie ukrócone. Wejście do UE znowu dało kilka lat pozytywnych zmian w prawie, niestety ostatnie lata to tragedia.

dajesz kacapie, rzuć konkretami w liczbie stu
  • Odpowiedz
Za to ja przypomnę że rosja nie ma już gospodarki i powinniśmy siedzieć w UE jak najdalej od tej dziczy i nauczyć się w końcu dyskutować żeby potem nie było że uuuu polska traci. Żyjecie w świecie oszustw i zaprzeczeń
  • Odpowiedz
@mickpl: Dobrze, że dodajesz to NATO, bo to NATO jest naszym głównym gwarantem bezpieczeństwa, a z niego nikt nie chciał wyprowadzać poza największymi szurami.


Prawilnie też przypominam, że stara UE pod światłym przewodem Niemiec pasła przez dekady oligarchów i putina, a Niemcy do samiutkiego końca nie były zainteresowane pomocą Ukrainie („nie ma sensu wam pomagać, Kijów upadnie w parę godzin" – usłyszał zszokowany ukraiński ambasador w Niemczech). Dopiero opór Ukraińców,
  • Odpowiedz
@mickpl: #!$%@? Konfederacja to debile, ale ty dziecko to chyba nie wiesz co to jest skrajny nacjonalizm xDDD. Jak ktoś żydowi miejsca w autobusie nie ustąpi to pewnie jest to holokaust idąc twoją logiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz