Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że skrajnie nacjonalistyczne grupy w Polsce domagały się do niedawna wyjścia Polski z UE, a nawet z NATO i zwrotu ku Rosji. XD Ludzie złoci, bez UE i NATO bylibyśmy teraz bardzo głęboko w czeluściach ciemnej dupy.

#polska #rosja #ukraina #wojna
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: przecież taki jest plan PiS. Oni nie rozumieją UE czy NATO, ale rozumieją 1:1 Putina i innych kacapów #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mickpl: Normalnie mordo wychodzisz z UE zostajesz a szengen, podpisujesz pakt o nieagresji z Rosją, współpraca z Węgrami dotycząca walki z LGBT, intronizacja Korwina na Chrystusa polski i po sprawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alpag: już pisałem wielokrotnie, nie będę myśleć za was, idiotów. Lepszy pożytek dla twojego "rozumu" jest wtedy kiedy sam zaczniesz myśleć.

Jak jesteś leniwy to mój problem, ja nie muszę ci nic udowadniać, bo idiota i tak nie rozumie.

@AshtarPL: krótko mówiąc klasyczne "włoncz myślenie" ( )

A #!$%@?
  • Odpowiedz
@HoganPaul: Norwegia nie musi być, w UE, bo jest wystarczająco potężnym krajem. Polska była gospodarczym zerem bez żadnych perspektyw. Dopiero dzięki dofinansowaniom z Unii rozwinęły się tutaj firmy, ludziom ułatwiono wyjazd na zachód, na którym zbudowali sobie lepsze życie + większość remontów i restrukturyzacji zrobiliśmy dzięki kasie z UE, bo za własną moglibyśmy kupić najwyżej kilo ziemników.
  • Odpowiedz
Co to za #!$%@?? Nie wiadomo co by NATO i UE zrobiło jak by ktoś nas zaatakował xD pewnie by się na nas wypieli :D Ukraina oddała broń atomowa w 94 wzamian za jej nie ruszanie a co teraz #!$%@? mamy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli rozumiem #!$%@? typowe jakiegoś pajaca (opa)z internetu. Widzę odpisać nie łaska, ale aktywny w innych tematach ;D

Jakaś pinda pewnie gdzieś raz tak powiedziała i już pajac obrał teorie z dupy z generalizowaniem że tak ugabuga wszyscy mają taki punkt widzenia :D

Także odpowiadam innym:

Kto domagał się wyjścia z nato


Nikt. Ewentualnie Zdzisiek spod czwórki.
  • Odpowiedz