Wpis z mikrobloga

Jak gorące zapchane onucami xD

się uaktywniło dziadoatwa tej nocy
Już przeczytałam że
-przez ukraincow polski rynek pracy załamie się
- stopy procentowe #!$%@? w kosmos
-Ukraińcy narzekają na stare meble w polskich domach
- Morawiecki nie powinien drażnić putina
-oczywiście Wołyń wiadomo

W to już chyba w czy nie społecznym czerwone mordy robicie bo tam w tej waszej rosji (celowo z małej) ruble nic nie warte podziękujcie ładnie putlerowi bo już wkrótce gówno spod siebie będziecie żreć bo nic nie będzie

#ukraina #wojna #takaprawda
  • 135
@ColdMary6100: No a czego nie rozumiesz ze stopami procentowymi?
Nasza waluta osłabia się wobe hrywny, a glapinski proponuje interwencyjny skup tejże, żeby pomóc ukrańcom.
Nie ma możliwości by tak idiotyczne działanie wpłynęło pozytywnie na stan złotówki, do tego brak jest innych działań antyinflacyjny. Wręcz przeciwnie, rząd dzielnie walczy o to by pobić rekord wszechczasów.
no więc jedyny mechanizm obronny jaki pisowcy znają choć nie rozumieją, to #!$%@? stop procentowych. ¯\_(ツ)_/¯
Z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@picasssss1: prawda, wiń nieudolny rząd za brak działań zapobiegawczych, a nie ludzi uciekających przed wojną chcących się schronić przed rakietami

Jeżeli mam być szczery to przeżyje nawet 20% podwyżki cen, jeżeli wiem że w słusznej sprawie

Inna sprawa to to, że jak to się skończy to postawa Polski zostanie zauważona, a nawet jeżeli nie będzie instant benefitow, to te ukraińskie dzieci które uciekły do Polski, wykształca się i wejdą na rynek