Wpis z mikrobloga

Jak gorące zapchane onucami xD

się uaktywniło dziadoatwa tej nocy
Już przeczytałam że
-przez ukraincow polski rynek pracy załamie się
- stopy procentowe #!$%@? w kosmos
-Ukraińcy narzekają na stare meble w polskich domach
- Morawiecki nie powinien drażnić putina
-oczywiście Wołyń wiadomo

W to już chyba w czy nie społecznym czerwone mordy robicie bo tam w tej waszej rosji (celowo z małej) ruble nic nie warte podziękujcie ładnie putlerowi bo już wkrótce gówno spod siebie będziecie żreć bo nic nie będzie

#ukraina #wojna #takaprawda
  • 135
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: ciągle widzę (na wykopie czy na fejsie), że ten rynek pracy się załamie. Już od długiego czasu spacerując po mieście widzę, że na co drugiej szybie w lokalach usługowych wiszą kartki z informacją o pracy - w zasadzie każdy second hand w okolicy potrzebuje rąk do pracy, markety również rekrutują na okrągło. Autentycznie się zastanawiam, czy napływ imigrantów, którzy będą chcieli podjąć się pewnie pracy jak najszybciej i to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ColdMary6100: mówiąc szczerze i trochę przewrotnie to nawet bym chciał żeby wykop był tak poważnym medium że obce mocarstwo inwestuje w farmę trolli żeby tutaj manipulować

Ale coś mi mówi, że trolli to tu jest paru, a mocne 95% to pożyteczni idioci powielający za darmo i z własnej woli te wszystkie rewelacje. Albo dla atencji albo dlatego, że mają IQ na poziomie tych typów co wczoraj płyn Lugola po 60zl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: prawda, ale jeżeli chcesz to zrobić w kraju, za którego granicami jest wojna, może to być trudne niezależnie od tego na co masz wpływ i trzeba być na to niestety gotowym
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Ja dziś widziałem jak ktoś udostępnił film na którym to zamaskowani „Ukraińcy” w lesie depczą i palą Polska flagę trzymając ukraińska i banderowska. No k… przecież to ruskim onucem na kilometr wali…
  • Odpowiedz
@calinowski: nie musicie, towarzyszu, mówić do mnie w liczbie mnogiej, u nas się mówi na "ty".

zdaję sobie z tego sprawę, ale aktualnie większość ogłoszeń na lokalnych grupach to poszukiwanie pracy dla Ukrainek bez języka i kwalifikacji. Wiele kobiet oferuje sprzątanie mieszkań. Wiem, że w Ukrainie nie mieszkają tylko sprzątaczki i budowlańcy! Ale w wielu firmach pracy nie znajdą bez znajomości polskiego (ofc nie biorę pod uwagę korporacji, gdzie wystarczy
  • Odpowiedz
@ColdMary6100:

dobrze towarzyszu, wszystko można wytłumaczyć wujaszek putler musi być dumny


Jakbym słyszał swoją matkę której coś tłumaczę ale ona wie swoje bo jest starsza i żadne argumenty i żadna logika nie ma znaczenia, bo wszystko można wytłumaczy, a ja jestem starsza i milcz gówniarzu,
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nicari: myślisz że w Niemczech nie pracują Polacy? Nie wykonują prostych prac? Albo budowlańcy? Mój ojciec pracuje za granicą już 30 lat, ja mam zagranicznego pracodawcę, nigdy nie czuliśmy się niechciani i nigdy przez tyle lat nikt z nas nie odczuł ze jesteśmy gorsi, że zabieramy pracę
  • Odpowiedz
@krabczy: nope nope ale informacja od tamtego Mirka to aż się wylewa kgbowska taktyka polecam posłuchać odpowiedzi putlera na pytania dziennikarzy

Typu Pana ambasador spotkał się z jakimś ziomkiem spod ciemnej gwiazdy
Putler: to ambasador, musi się spotykać z ludźmi, taka jego praca, co miał robić? Chodzić po centrach handlowych?
  • Odpowiedz