Wpis z mikrobloga

Siema Wykop!

Mini update co u mnie, a kolorowo nie jest, także chciałbym się tym podzielić.

8 tygodni temu, dopadła mnie czkawka która trwała 5 dni, po 10-12 godzin każdego dnia. Przeszło.
4 tygodnie temu wróciło, trwało 2 dni. Przeszło.
2 tygodnie temu wróciło, czkawka przerodziła się w coś jakby zaleganie jedzenia w przełyku, które podchodziło pod gardło, odrzuciłem kawę, napoje zero i wodę wysokomineralizowaną. Przeszło.

4 dni temu wróciło z takim nasileniem, że aby czkawkę przerwać, musiałem wymuszać na sobie wymioty, w taki sposób w poniedziałek rzygałem 4 razy, w tym 2 razy w nocy, we wtorek 6 razy, w tym 2 razy bez palców, samoistnie biegłem do toalety i 2x w nocy, by móc spać.

Wczoraj byłem prywatnie u gastrolog, babeczka mega miła, około 60lat, urocza, w połowie opowiadania o problemie, wiedziałem jednak, że jestem w złym miejscu, powiedziała, że nigdy w życiu nie miała takiego przypadku.

Jednak jeden z czołowych prep coach'ów z polski, powiedział mi, że miał kilka razy taki przypadek (przygotował do zawodów, podejrzewam około 300-400 osób), napisał mi jakie leki na to działają.

Babeczka podsumowała wizytę takimi słowami. "Wypiszę Panu lek, który wypisuje się, jak do końca przyczyna nie jest znana", myślałem, że #!$%@? mnie strzeli. Zasugerowałem leki o których się dowiedziałem wcześniej, powiedziała... "W sumie, ma to sens". #!$%@?, prep coach, z większą wiedzą niż gastrolog...

Jak nie przejdzie, to za tydzień mam gastroskopię, od 3 dni nie trenowałem, jem mało, forma ze zdjęcia na dole to już przeszłość, jest znacznie gorsza.

Pierwszy start przesunie się o tydzień lub max o 2 tygodnie, jeśli w ogóle wystartuję, ale nie dopuszczam do myśli, że odpuszczę sezon, nie ma #!$%@? takiej opcji.

Co do Saa, nic się nie zmieniło, clen powędrował w górę o 20mcg i to tyle, wciąż nie biorę żadnych orali, które mogłyby być tego przyczyną.

Ps. W poniedziałek na kanale, pojawi się materiał z naturalem #!$%@?, moim zdaniem gość wygląda lepiej niż chłopaki z WK (oprócz Owcy), ale jest to 100% natural.

Z ciekawostek, jego dieta to 200B, około 650g CUKRU (CUKRU PROSTEGO, SAMA FRUKTOZA, MIÓD I LAKTOZA), 50-70T, tylko z jajek i mięsa. Je czasami surową wołowinę lub wątróbkę.

Poziom testa ma minimalnie ponad normę i napisał e-book, o naturalnym podnoszeniu tego hormonu we krwi, oczywiście w oparciu o badania naukowe.

Dzięki za przeczytanie, zdrówka dla wszystkich.

#mirkokoksy
#sterydy
#silownia
#lewusmusisz
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
Lewusx - Siema Wykop!

Mini update co u mnie, a kolorowo nie jest, także chciałbym ...

źródło: comment_1646381892pE6xPcTfKkwGSHOT5FKSmw.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Lewusx: jestem na 80% pewny, że każdy lekarz powyżej 60roku życia, na niczym się nie zna. Nie wiem, jakie za ich czasów były procedury, czy wszystkiego może zapomnieli, ale zawsze od starego pierda wychodzę neizadowolony
  • Odpowiedz
@Bielecki: W poniedziałek premiera, link będzie w materiale w opisie. Ale bardziej ciekawe są teorie i ogólnie jego podejście do tematu myśle. Sam eBook już czytałem, jest git.
  • Odpowiedz
prep coach, z większą wiedzą niż gastrolog...


@Lewusx: To wcale nie jest dziwne. Znaczy się jest dla Was wszystkich, którzy nie siedzą codziennie w medycynie. Obecnie z dnia na dzień powstają nowe metody leczenia różnych jednostek chorobowych, które po prostu działają, bo są na bieżąco sprawdzane. Ludzie co raz częściej wybierają metody "konwencjonalne" zamiast twardych medykamentów - np. leczenie IBD poprzez BPC a nie kortykosteroidy. Tylko o tym zupełnie się
  • Odpowiedz
@Poemat: W sumie teraz tak sobie myślę, czego ja się spodziewałem, jak ta babuszka przecież studia kończyła 40 lat temu, a o jakimś odświeżaniu wiedzy nie ma mowy. Już nie wspomnę, że pewnie dalej program nauczania jest z dupy.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Program nauczania jest ten sam, dopiero na speckach pod okiem opiekunów oni mogą się jakoś rozwinąć. Więc to kwestia osobnicza każdego z osobna czy będzie chciał się rozwijać czy nie. Tak jak ze mną, mogę yebać u każdego powięziówkę a mogę podchodzić indywidualnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz