Wpis z mikrobloga

Piszę teraz do tych gówniarzy bez podstawowej wiedzy i szkoły, których mam na czarnej i wysyłają mi pw!

Ja udostępniłem mieszkanie na pół roku za darmo dla 4 osób z Chersonia (Babcia 54 lata, córka 27 l i jej dwie córeczki w wieku 3 i 4 lat)

Także proszę mi tutaj nie zarzucać i wytykać braku pomocy Ukraińcom z mojej strony!

Szkolnej nigdy nie pomogę bo "przewodniczącego" stać na wszystko ale to materialista, który i tak zabiera większość dla siebie a ja złodziei nie finansuje!

A Wy dla hihihi wysyłacie jedzenie na szkolną zamiast oddać potrzebującym bo liczycie na to, że jakiś brudas śmierdzący albo ćpun śmierdzący Was pozdrowi na zyebanym gniocie nagranym i ustawionym przez jakiegoś alkusa aarona!

Jesteście tak przedsiębiorczy, że jak Wam nie daj boże braknie rodziców to wylądujecie w gorszym barłogu jak na szkolnej 17.

Wyciągnijcie sobie wnioski z tego jeśli potraficie!

Mimo wszystko życzę Wam wszystkiego dobrego w samodzielnym funkcjonowaniu.

NO WAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#kononowicz
  • 15
@xxjezxx: Ja nikogo nie wybierałem, wszystko odbyło się na mega spontanie i jestem z tego dumny! Każda pomoc w takiej sytuacji powinna być chwalona a nie hejtowana! Mieszkam aktualnie w domu a mieszkanie miałem od zawsze-tam się wychowałem i najlepsze młodzieńcze lata mam właśnie stamtąd. Nie wynajmowałem mieszkania nikomu bo stać mnie dzisiaj na moje zachcianki i dobra baza wypadowa na weekend :) a różnie bywa potem jak wynajmiesz takiej rodzinie,