Wpis z mikrobloga

PB 95 dochodzi do 6zł po obniżce VATu, przez Polski Wał umierają po cichu prywatne biznesy, inflacja już 10%, kary za Turów już osiągają 900 mln zł, nieograniczony napływ uchodźców spowoduje zapewne katastrofę na rynku mieszkaniowym w lecie. Do tego dodajmy gdzieś tam żyjący na uboczu i zapomniany covid i będziemy mieć piorunującą wiosnę w tym upadającym państwie.

Święta #ukraina ma swoje pięć minut w tym momencie, trwa narodowe zjednoczenie i przeganianie się, kto więcej pomoże, tymczasem wydolność państwa trzeszczy w posadach. PiSowskiemu reżimowi wojna spadła z nieba.

To pisałem ja, Rosyjska Onuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #gospodarka
  • 138
  • Odpowiedz
@DerMirker ja jestem jak najbardziej za tym żeby pomagać ile się da na ten moment Ukraińcom ale jak widzę kątem oka w tv jak pisowcy się prężą i stają na #!$%@? byle tylko być w centrum uwagi, przecież Duda jak do tej pory siedział z żoną w szafie i okazjonalnie zjechał na nartach to teraz nie ma miejsca w grafiku
  • Odpowiedz
Kujawsko pomorskie a szczególnie torun to od lat najwyzsze ceny w Polsce, litr benzyny w Toruniu jest tak napompowany jak ryba w lato nad polskim morzem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: dokladnie tak, a tych pytań nie zadajesz niewygodnych, tylko normalne, nie rob z siebie edgelorda za pol rubla.
Naprawde, trzeba byc #!$%@? rodzynem, zeby Cie dziwilo, ze paliwo drozeje w czasie wojny XD

Dodatkowo, poczekaj kwartal i zobaczysz co sie stanie z gospodarka, bo chociaz o tym jeszcze nie wiesz to uchodzcy i zainteresowanie z zachodu, ktore tu dotrze to bedzie jak resuscytacja tych wszystkich zdychajacych januszexow.

Idz, odbierz
  • Odpowiedz
@DerMirker: Najlepsze, że skończy się wojna na Ukrainie (miejmy nadzieję, że wycofaniem Rosjan), w Polsce burdel zostanie, a pisi rząd wymyśli, jak wszystkie problemy zwalić na Rosję i opozycję i barny ich wybiorą na kolejną kadencję, gdzie np. za 20 miliardów wybetonują rzeki, co co prawda nie przyniesie żadnych korzyści, za to wywoła katastrofę ekologiczną, ale jak ktoś będzie protestował, to zostanie ruską onucą, zupełnie jak z przekopem mierzei, który
  • Odpowiedz
tymczasem mamy obietnice 500+ dla Ukraińców. Wybacz, ale to jest kompletne nieporozumienie, dlaczego obywatel innego państwa ma otrzymywać pieniądze, na które pracowały pokolenia Polaków, tylko dlatego, że przyjeżdża tu z dzieckiem?


@DerMirker: 500+ od samego początku przysługiwało obcokrajowcom więc w sumie nie wiem skąd teraz zdziwienie i oburzenie.
  • Odpowiedz
@Popularny_mis:

polska to kraj który ma coraz gorsze rządy, idzie na dno od 30 lat

ja wiem, że tu niepoprawnie jest chwalić rządy peło, ale pis w opozycji i potem pis u władzy całą swoją retorykę opiera na tym jak bardzo peło jest złe i jak wszystko kradnie i źle zarządza. A prawda jest taka, że my spadek dynamiki wzrostu gospodarczego to mamy od momentu wprowadzenia pisowego pierwszego podatku bankowego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie każdy ma ochotę umierać za polityków, kreski na mapie i wyimaginowane ideały.


@DerMirker: no to teraz idź do jakiegoś punktu z uchodźcami i zapytaj czemu uciekali, czemu ich mężowie i ojcowie tam zostali skoro to tylko "kreski na mapie" i "wyimagowane ideały"

Nie żebym się nie zgadzał z Twoim postem, ale zagalopowałeś się. Nie pierwszy raz w tym temacie.
  • Odpowiedz