Wpis z mikrobloga

  • 12
@IdillaMZ w sensie wymordowanie wiecej cywilow niz Hamasu? To u nich Mosad co robi, w stolek pierdzi? Zapomnieli jak sie polowalo na nazistow i Czarny Wrzesuen z Monachium? Chcesz powiedziec, ze najlepszy wywiad swiata nie wiedzial, ze pastuchy na paralotniach odwala gruba akcje? Bo ja mysle, ze wiedzieli i Netaniachuj chcial miec pretekst do wyebania Palestynczykow na dobre ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dymass Hamas rzadzacy Gaza sam sprowadzil na swoich ludzi niebezpieczenstwo.
Terrorystyczna czarna dziura musi zostac spacyfikowana, i nie oszukuj sam siebie, bo na miejscu Izraela, kady kraj musialby to zrobic
  • Odpowiedz
@panzergruz: @Dymass Cywile wspierają Hamas, oczywiście nie wszyscy, ale ma on tam duże poparcie. Z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, jestem ciekawy czy też byście się tak martwili obywatelami Białorusi gdyby kartoflany imperator postanowił zbombardować festiwal w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 6
@Mandarex cywile wspieraja zbrojna organizacje, ktora walczy o panstwo palestynskie, no niemozliwe XD (co prawda pastuchy sa glupie jak but!) jednak ludobojstwo na cywilach to grubo poyebane, nie zgodzicie sie? @IdillaMZ
  • Odpowiedz
@Dymass to sa dzihadysci, ktorzy walcza o wprowadzenie szariatu.
Palestyna zostala zaanektowana bezprawnie przez muzulmanow od chrzescijan, od Cesarstwa Rzymskiego, a lokalni semici zislamizowani.
Islamisci niech se wracaja na polwysep arabski, a nie niszczyc zycie ciemnota religijna kolejnym ludziom

Arab w Izraelu ma 1000x wieksze mozliwosci od Araba w sasiedzkich rezimach
  • Odpowiedz
  • 3
@IdillaMZ co to za p---------e, jakbym slychal jakiegos kacapskiego kundla co mi kaze walczyc za Ukraine, bo popieram ich w konflikcie z russka zaraza XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Mandarex co? Przeciez Palestynczycy zyli na tych terenach spokojnie pod protektoratem Imperium Brytyjskiego, a pozniej Syrii. Wielki eksodus Zydow na te tereny byl w latach 20 i 30 20 wieku. Zydzi zaczeli sie brutalnie rozpychac i doszlo do konfliku. Pozniej wojna 6dniowa, no ale walka z pastuchami na wielbladach nie jest trudna. Nie bronie Hamasu, bo to cwoki bez mozgu, poprostu poatuluje, ze Izrael nielegalnie okupuje tereny Palestyny i doko uje
  • Odpowiedz