Wpis z mikrobloga

PB 95 dochodzi do 6zł po obniżce VATu, przez Polski Wał umierają po cichu prywatne biznesy, inflacja już 10%, kary za Turów już osiągają 900 mln zł, nieograniczony napływ uchodźców spowoduje zapewne katastrofę na rynku mieszkaniowym w lecie. Do tego dodajmy gdzieś tam żyjący na uboczu i zapomniany covid i będziemy mieć piorunującą wiosnę w tym upadającym państwie.

Święta #ukraina ma swoje pięć minut w tym momencie, trwa narodowe zjednoczenie i przeganianie się, kto więcej pomoże, tymczasem wydolność państwa trzeszczy w posadach. PiSowskiemu reżimowi wojna spadła z nieba.

To pisałem ja, Rosyjska Onuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #gospodarka
  • 138
  • Odpowiedz
@DerMirker: pamiętaj, uchodźcy uratują demografię polski! Co z tego, że gospodarka padnie i cofniemy się w rozwoju. Drukarki będą drukować 24/7. Nie sądziłem, że inflacja dojdzie do 15%, ale teraz to się zastanawiam czy nie wywali do 20% xD
PKB Polski to głównie konsumpcja, jeśli Polacy nie będą mieli pieniędzy to siądzie PKB.
  • Odpowiedz
@prnppp: w lecie inflacja na pewno będzie w przedziale 13-20%, nie ma innej możliwości. Ciekawe, czy PiS przedłuży niski VAT na produkty spożywcze, bo jeśli nie, to emeryci i renciści będą padać z głodu.

A odnośnie benzyny, to jeszcze jest z czego schodzić, tak jak to 15 lat temu pokazywał Kaczyński na swoim Kanistrze Podatkowym
  • Odpowiedz
@CherryJerry: nikt z moich znajomych nie zapomniał, ale sytuacja na Ukrainie jest poważna. Bo tu nie chodzi tylko o życie tych ludzi, ale o przyszłość Europy środkowo-wschodniej. A jebāć pis, kukiza i konfederację po wsze czasy!
  • Odpowiedz
@DerMirker: No cześć, a jak tam takie sprawy jak Pegasus co już prawie wysadziły pis z rowerka?

Ten pis wyrał po raz kolejny los na politycznej loterii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Za każdym razem jak mają się #!$%@?ć z rowerka pojawia się jakieś zewnętrzne zdarzenie na które nie mają wpływu, które ich ratuje xD


@Niemamwiedzy: To nie przypadek, nie doceniasz ich.
  • Odpowiedz