Wpis z mikrobloga

PB 95 dochodzi do 6zł po obniżce VATu, przez Polski Wał umierają po cichu prywatne biznesy, inflacja już 10%, kary za Turów już osiągają 900 mln zł, nieograniczony napływ uchodźców spowoduje zapewne katastrofę na rynku mieszkaniowym w lecie. Do tego dodajmy gdzieś tam żyjący na uboczu i zapomniany covid i będziemy mieć piorunującą wiosnę w tym upadającym państwie.

Święta #ukraina ma swoje pięć minut w tym momencie, trwa narodowe zjednoczenie i przeganianie się, kto więcej pomoże, tymczasem wydolność państwa trzeszczy w posadach. PiSowskiemu reżimowi wojna spadła z nieba.

To pisałem ja, Rosyjska Onuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #gospodarka
  • 138
  • Odpowiedz
  • 2
@DerMirker już nie aktualne rano do pracy 6.09 zł w drugą stronę 6.50 zł. Tankowałem wcześniej w poprzedni poniedziałek to było 5.41...

Przetrwamy.
  • Odpowiedz
@Chuseok:

Dodam że dla przedsiębiorców których jednym z głównych kosztów jest paliwo obniżka VAT nic nie dała.

Dała, nie mogą sobie już tyle odpisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Illidank: tak, tak, od czterech lat dodaję swoje autorskie wpisy, ale małą polemiką zapracowałem na łatkę ruskiej onucy. Ech, przewrotne jest życie Wykopka.


@DerMirker: nie mówię, że jesteś ruski agent, raczej ogólnie wrzucam ostrzeżenie z góry, że takich doniesień może być więcej i mogą być podkoloryzowane, a po pierwszym alarmie o braku paliwa i ogólnym #!$%@?, czy po newsach o inżynierach to już mnie mało chyba może zaskoczyć
  • Odpowiedz