Wpis z mikrobloga

Jprdl jakie buce i zj..by prawackie xD

Kojarzycie ten wywiad z ratownikiem? To fragment lajwa - relacji szurów, kilka godz. kręcą się w pobliżu ośrodka, nie dzieje się nic podejrzanego, więc wbijają do środka krzycząc "TU SIĘ DZIEJĄ PRZEKRĘTY". Zwykli prowokatorzy


https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1498942237345910784

#przemysl #ukraina #wojna #rosja #bekazszurow #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazfoliarzy #foliarze #ruskieonuce #dezinformacja
naczarak - Jprdl jakie buce i zj..by prawackie xD

 Kojarzycie ten wywiad z ratownik...
  • 43
Czyli obrazy które uwiecznili ton fejki? Bo na nich niestety widać że bardzo duża część tych uchodźców to kolorowi a z tego co kojarzę pomoc miała być dla Ukraińców
@greemeck:

Czyli obrazy które uwiecznili ton fejki? Bo na nich niestety widać że bardzo duża część tych uchodźców to kolorowi a z tego co kojarzę pomoc miała być dla Ukraińców


dane dot. struktury narodowościowej obywateli Ukrainy są dostepne. dane dot. liczby cudzoziemców w Ukrainie są dostępne. pomimo tego uważasz, że pomoc należy się tylko białym Ukraińcom? xD
@McWozniak no ja nie jestem rasistą i dla mnie to nadal nie jest ok, w pierwszej kolejności pomoc powinna należeć się kobietom i dzieciom, a nie ludziom którzy są na Ukrainie tylko chwilowo obojętnie czy ta chwila trwa dwa dni czy dwa lata.
@greemeck:

uważam że Polacy zrzucili się na pomoc Ukraińcom bo to ich kraj jest dostkniety wojną i to nasi sąsiedzi których kraj zostanie zniszczony. Pomaganie kolorowym w tej samej kolejności co Ukraińcom jest co najmniej niewporządku


czyli twoją odpowiedzią byłoby trzymanie dziesiątek tysięcy cudzoziemców czy osób z mniejszości narodowych na polsko-ukraińskiej granicy, dopóki "biali" nie uzyskają pomocy? zdajesz sobie sprawę z tego, jak by to wyglądało? marzenie rosyjskiej propagandy
@greemeck: Polacy zrzucili się na pomoc dla ludzi uciekających z Ukrainy, każdemu kto odczekał kilkanaście/kilkadziesiąt godzin w oczekiwaniu na przekroczenie granicy należy pomóc, zapewnić coś do jedzenia i picia, niezależnie od płci, wieku czy koloru skóry. Jak widać kolejek nie ma każdy otrzymuje pomoc.
@greemeck: z tego co wiem to w pierwszej partii przyjechały Ukrainki z granicy, później czarni, stąd przecież te wszystkie wysrywy były że "nagle 80 procent wjeżdżających to czarni" bo czekali na swoją kolej. Chyba że proponujesz rozwiązanie że murzyn ma czekać na granicy do ostatniej białej osoby która chce się ewakuować? To też rasizm
@McWozniak #!$%@? ludzie co wy z tym pieprzeniem o proponowaniu przeze mnie rozwiązania? No ale okej skoro już musicie się do mnie #!$%@? to wam odpowiem - pomoc dla Ukraińców mogłaby wyglądać po prostu inaczej, na przykład tak aby skorzystali z niej ci którzy na Ukrainie zostają