Wpis z mikrobloga

@Jestem_robotem123: tak... Bije z takich raków jak Ty, wielkich piewców apokalipsy którzy się prędzej zesraja niż przeproszą że sa dzbanami i nie mieli racji, ale jak już po trudach brudach jakimś cudem pojawi się ta twoja cena, to nagle jesteś ekspertę całego tagu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gnij nocoinerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_robotem123: ale ty nie piszesz, że będą spadki tylko, że będzie 30k I to w najbliższym czasie.
Kolejny jurek ogórek co to ma specjalistyczne narzędzia do analizy ale niestety tego akurat nie przewidzialy. Jak sytuacja na Ukrainie jest jaka jest już od kilku miesięcy.
@WhiskeyIHaze: ja nie mówiłem że będzie w punkt 30k. Na bazie poprzednich baniek i okresu od halvingu do halvingu spekuluje że czekają nas agresywne spadki i w okolicach wakacji będzie najlepszy moment na wchodzenie. Oczywiście może być inaczej ale gdyby ktoś dzisiaj kazał mi powiedziec jak obstawiam to właśnie tak bym obstawił i nie wiem czemu macie z tym tak duży problem. Tak samo uważam że w 2025 zaliczymy ATH o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_robotem123: pisanie, że lecimy na 30k według mnie oznacza, że uważasz że osiągniemy 30k. Co i nago gdybyś napisał; w najbliższym czasie spodziewam się spadków w okolice 30k.
Ale to już mniejsza z tym. Dla mnie taki pisanie bez poparcia tego pozycjami jest bez sensu. Też sobie mogę pisać, że w najbliższym czasie dolar poleci na 6 pln (pozdro dla gryfa) ale jeśli nie mam longa na USD czy shorta na