Wpis z mikrobloga

Matko, jakie to wszystko jest jest trywialne i przewidywalne.

1. Od rana Ministerstwo Obrony Ukrainy przekazuje info o planowanej ruskiej akcji dezinformacyjnej, o prowokacjach na szeroką skalę.

2. W Przemyślu dochodzi do linczu na uchodźcach, wszystko starannie nagrywane żeby pokazać jutro w Russia Today.

3. I wtedy pojawia się... No kto? No oczywiście, że Grzegorz Braun.

#wojna #ruskapropaganda #rosja #ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
D.....o - Matko, jakie to wszystko jest jest trywialne i przewidywalne.

1. Od rana...

źródło: comment_1646174918gJlGwNP04YBisjxeQAng1C.jpg

Pobierz
  • 17
@Disegno: cholera sam piszesz o 300tys. tłumie, skad chcesz w krótkim czasie ogarnąć służby porządkowe żeby to ogarnąć? Jeśli są incydenty, to Braun ma tu racje piszac o patrolach obywatelskich. Ktoś zachowuje sie podejrzanie lub coś #!$%@? to zatrzymanie aż do przyjazdu policji. A za tymi co rzucają sie na wolontariuszy czy szabruja nikt plakac nie bedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Kryzys na granicy białoruskiej - badanie jak zachowają się Polacy i podkładka dla zachodu o ksenofobii Polski

Podgrzanie atmosfery pojedynczymi incydentami na setki tysięcy uchodźców, grillowane do znudzenia.

Profit.

Bonus: dalsza demaskacja braunow, ale nic nikogo tu nie obchodzi. Ludzie skłóceni.

Jak ważne jest wspólne działanie pokazały ostatnie dni.
No to oglądamy reakcje i sklocanie EU.

Wszystko budowane na nieufności do polskich służb (milicji wierzysz?)
@fulloffail: patrole obywatelskie to jest największy debilizm, jaki można wymyślić. Raz że i tak panuje tam zamieszanie i nie potrzeba kolejnych osób, które będą się kręcić. Dwa normalni ludzie zazwyczaj pracują, a ci co mogli sobie pozwolić na poświęcenie czasu pomagają. Patrole obywatelskie będą zbieranina przyglupich patusow, skrzętnie wykorzystywanych przez propagandystów rosyjskich.

Od dzisiaj masz wałkowanie tego tematu również na zachodzie, w tym w dużych telewizjach. Większość materiałów spadła do tej
@Disegno: jakoś mnie nie dziwi że w odpowiedzi na rosyjską akcję dezinformacyjną uruchamiają się konfederaci, czarmandery i kibole. To jest prawdziwa piąta kolumna, a nie jakieś "lewaki"
doniosłem na Brauna do Komisji Etyki Poselskiej i wyborcy Konfederacji zaczęli mnie atakować


@Cukrzyk2000: Bo są takimi samymi radzieckimi zdrajcami jak i Braun. Sekta rosyjskich dywersantów.