Wpis z mikrobloga

Święta u mnie wyglądają mniej więcej tak jak na tym filmie. Mój stary wygląda jak #!$%@? święty mikołaj xD olso jest tak stary, że można datować go metodą węgla 14C ale dalej #!$%@? jakieś inby xD Darcie mord, zapasy na dywanie, uderzanie się o meblościankę i tego typu rzeczy na koniec łojenie browarów i usiłowanie podpalenia tui sąsiada xD

Raz pamiętam jak mój stary stwierdził, że dobrym sposobem będzie schlanie się ze szwagrem i wywołanie awantury o to, kto wykopuje trawę pod pieczonki (taka potrawa w częstochowskiem - ziemniory burakie boczek kiełba cebula do gorczka do ogniska i na to podpalony torf czyli trawa) i zaczęli się bić tak, że do ognia wpadli xD mojemu staremu się ta mikołajska broda zapaliła i ja zamiast go ratować to tak kisłem, że #!$%@?łem się o gorczek z pysznościami na co rozbójnicy zareagowali tym, że mi #!$%@? spuścili i zrzucili ze skarpy za garaż xD bo zmarnowałem jadło i nie było podkładu pod wudeczkę (ale i tak chlali xD)

No i #!$%@?ły mi dwa stare dziady, które razem mają lat tyle że jakby z nich jednego człowieka zrobić to by mogli małemu szopenowi piątke przybić xD

Ten film przybliży Wam jak to u mnie wygląda, nawet ten w niebieskiej koszulce z tourettem do mnie podobny xD tylko ja nie noszę okularów i trochę więcej włosów mam xD Ale zakola lecą motzno

#abercontent #aberstories #zycieabera
Aberworthy - Święta u mnie wyglądają mniej więcej tak jak na tym filmie. Mój stary wy...
  • 6