Wpis z mikrobloga

Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach tylko dzięki ich pracy i wysiłkowi nasz kraj jest kompletnie nieprzygotowany do wojny. Zawalili kluczowe dostawy sprzętu, pokłócili się prawie z każdym możliwym sojusznikiem, przeznaczają dziesiątki miliardów na kupowanie głosów, zamiast zainwestować te pieniądze w armię i nowoczesne technologie.

Mam nadzieję, że nikt nas nie zaatakuje, bo będzie słabo.

#ukraina #rosja #bekazpisu #polityka
tusk - Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przy...

źródło: comment_1646116669aIItKassDm1tbWcXW3zwwK.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że nikt nas nie zaatakuje, bo będzie słabo.


@tusk:
Najbardziej mnie #!$%@?, że PO dało pokaz swoich umiejętności do działania w czasach kryzysu. Co prawda było to kryzys zupełnie innego kalibru niż konflikt zbrojny, ale dali dobre podstawy, żeby można było im zaufać, że wzięliby na klatę coś gorszego. A zamiast tego Polacy wybrali takich #!$%@?ów nieudaczników ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
dodaj zlikwidowanie wywiadu przez Macierewicza, przecież on za to powinien być sądzony przez trybunał stanu


@su1ik: Dorzuciłbym do tego jeszcze rozmontowanie polskiej dyplomacji i pozbycie się ludzi z kontaktami i jakimś ogarnięciem geopolitycznym.
Ale tak - Macierewicz to najprawdopodobniej największy szkodnik.
  • Odpowiedz
@Tom_Thanks: wytlumaczysz mi jak komu dobremu - jak zakup kilkunastu smiglowcow do ratownictwa morskiego mialoby podniesc obronnosc naszego kraju? Tylko tak serio. A jak mi odpowiesz serio, to i ja ci swoje argumenty przytocze. Ok?
  • Odpowiedz
odwrócenie się od zachodniej cywilizacja na rzecz Rosji


@podbrodek: Coooo? xDDDDD Zobacz sobie kto opiera całą swoją taktykę na krytykowaniu zgniłego zachodu i ich ideologii niszczącej rodziny
  • Odpowiedz
@Tom_Thanks: No co tam się można wyczytać, ze może zabrać 11 noszy albo 25 żołnierzy? I to ma nasza obronność podnieść? Upoerdoliliscie sobie te caracale jakby to miało stanowić trzon naszej armii.
  • Odpowiedz
@tusk: Co za bzdury. Gdyby rządziła teraz Platforma to byśmy po pierwsze mieli ugięcie się pod głosami organizacji pozarządowych i kryzys spowodowany imigracją śniadych książąt. Do tego byśmy byli w d.... Niemiec i im podlegli w działaniach. Mieliby nas za nic. Tusk by nie ruszył do kanclerza Niemiec ruszając jego sumienie i wypominając II w św. a by błagał jak do tej pory to robił z Bodnarem.

Do tego nie
  • Odpowiedz