Wpis z mikrobloga

Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach tylko dzięki ich pracy i wysiłkowi nasz kraj jest kompletnie nieprzygotowany do wojny. Zawalili kluczowe dostawy sprzętu, pokłócili się prawie z każdym możliwym sojusznikiem, przeznaczają dziesiątki miliardów na kupowanie głosów, zamiast zainwestować te pieniądze w armię i nowoczesne technologie.

Mam nadzieję, że nikt nas nie zaatakuje, bo będzie słabo.

#ukraina #rosja #bekazpisu #polityka
tusk - Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przy...

źródło: comment_1646116669aIItKassDm1tbWcXW3zwwK.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Tom_Thanks: To tylko świadczy o tobie- przygłupi olbrzymie- nawet intelektualnym karlom rady dać nie potrafisz, tylko uciekasz w jakieś dziecinne porównania. Każesz mi czytać „ pare zdań” a tam cała instrukcja obsługi caracala jest. Żaden to argument o który cię wcześniej prosiłem.
  • Odpowiedz
Możecie krytykować rząd PiS (sam czasami to robiłem), ale niestety trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach tylko dzięki ich pracy i wysiłkowi nasz kraj jest kompletnie nieprzygotowany do wojny.


@tusk: moze jak juz do wojny u nas dojdzie to pomoga ludzie, ktorzy widza jak Polacy sami sie organizuja zeby pomoc. W narodzie sila.
  • Odpowiedz
ale co z czym chesz porównywać? ludzi którzy na nic już wpływu nie mają a jak mieli nawet to pilnowała ich prasa, opozycja, ludzie, z tymi którzy rządzą autorytarnie, jednolicie i na każdym polu nie mają żadnego nadzoru w postaci wolnej prasy TV i przekazu. Robia co chcą.
  • Odpowiedz
@tusk: warto wziąć pod uwagę że PiSowi się po d*pą pali, jeśli rosja wygra z Ukrainą i wejdzie do Polski to politycy będą pierwsi do odstrzału. Mam być wdzieczny że lata zaniedbywali wojsko a teraz ratują siebie?
  • Odpowiedz
jeśli rosja wygra z Ukrainą i wejdzie do Polski to politycy będą pierwsi do odstrzału


@C0RM: Przecież oni wtedy już dawno będą siedzieć w UK, albo innej Rumunii.
  • Odpowiedz
@tusk: Oni może tak ale ich dalsze rodziny i znajomi staną się zakładnikami. Wszyscy nie będą w stanie uciec.
Do tego rosja już nie raz pokazała, że da się otruć nawet ludzi w UK.
  • Odpowiedz