Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Krytykować i patrzeć na ręce należy na każdym kroku: np. gdy wypływają awantury glizd pokroju Misiewiczów czy przepłacania lekarzy w polskiej służbie zdrowia, ale gdy mówimy o skoku cywilizacyjnym którego dokonalismy w ostatnich latach to mimo wszytsko jest to nie do porównania ze wszystkim co było wcześniej
@rachuneksumienia: Patrzę na ręce, dlatego wiem, że dobra reakcja w stosunku do agresji Rosji na Ukrainę jest raczej jednorazowym wybrykiem i nie przykryje dziesiątek złych i nieprzemyślanych decyzji które rząd podejmował do tego momentu. A onuce to ty najwyżej w szufladzie możesz znaleźć.
@kobiaszu: 500+, 13,14stka, rekordowe urealnienie płac, podniesienie płacy minimalnej, pit 0 dla młodych, wsparcie dla rodziców od drugiego dziecka itd itd itd, rekordowe zakupy polaków na rynku nieruchmości

Ktoś kto nie widzi że te inwestycje uwolniły potencjał polaków poprzez dostarczenie im kapitału którego brakowało im na rozwinięcie skrzydeł, wzrost wydatków który przyczynił się do rozwoju sektora usług i dobrobytu jest głupcem.
@kobiaszu: Dla mnie PIŚ to +39 PLN netto miesięcznie do wypłaty, rodzice z godną emeryturą którymi nie muszę sie już finansowo zajmować, stabilna praca i gospodarka a także bezpieczne granice które sprawiają że chcę tu żyć pracować i w przyszłości zakładać rodzinę mimo że Kurskiego i tvpis nie lubie choć szanuję za rozwój tej instytucji na modłę BBC a nie pranie pieniędzy w "instytucjach kultury" jak za poprzednich rządów