Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/russia/comments/t2mf7k/a_call_to_the_mind_of_ukrainians/

XDDD

/r/russia daje ładny obraz tego jak to wygląda od strony ruskiej i tylko dlatego ten reddit nie został #!$%@?, żeby ludzie zobaczyli jak odrealnieni są rosjanie.

Nie warto wierzyć w ich kłamstwa, że oni nie wiedzieli, że propaganda, że to czy tamto, we wszystkich tych ludziach płynie ta sama kacapska krew, wszyscy chodzili do szkół i szczerze wierzą nie tylko w tę ich zakłamaną historię, ale również w to że właśnie wyzwalają Ukrainę.
Jedyne dlaczego co niektórzy wyszli protestować, to nie z powodu wojny, a że ich odcinają od dóbr XD

Nie warto wierzyć rosjanom, żadnym.

#ukraina #wojna
  • 7
@ytong1918: reddit jest chiński, oni to będą akceptować, tymczasem oświeceni redditorzy szczekają o rasizmie polaków, w ogole ten typ na nick angry russian man jakbyś miał wątpliwości czy to na pewno rosjanin
Nie warto wierzyć w ich kłamstwa... że propaganda

wszyscy chodzili do szkół i szczerze wierzą nie tylko w tę ich zakłamaną historię, ale również w to że właśnie wyzwalają Ukrainę


@ytong1918: co ja czytam? xD to w końcu mają mózgi wyprane propagandą czy nie?
@Kepler777: Kto ma wyprane mozgi? To jest subreddit rosyjski. Admini decyduja kto moze na nim postowac i co. Tak dziala reddit. Na subreddicie Polskim mozesz sobie banowac rzeczy prorosyjskie

Skad masz ta informacje ze jest Chinski? Nic takiego nigdzie nie ma
@ytong1918: ja wczoraj posiedziałem chwilę na /r/russia i na pikabu z translatorem i masakra - oni naprawdę kompletnie nie rozumieją co się dzieje na ukrainie i mają ukraińców za nazistów. mają totalnie sprane mózgi propagandą.