Wpis z mikrobloga

Siemanko Wykop!
Dziś niestety bez materiału u mnie, jest już nagrany, ale czekam na montaż, myśle, że max do wtorku powinien być opublikowany. (Mega objętościowy dzień jedzenia, 3,5kg żarcia w 2200kcal + trening góry)

Jednak dziś przychodzę do Was z materiałem na którym jestem gościem, na kanale mojego trenera, zrobiliśmy zajebisty legday.

Zapraszam do oglądania:

https://youtu.be/4rpHkCKNGFA

#mirkokoksy
#dieta
#trening
#silownia
#sterydy
#lewusmusisz
#mikrokoksy
  • 10
@nostalgia123: Stary, ja naprawdę większość osób znam i Rolanda znam również, wiem że ma też dobrych zawodników i ogólnie jest poniekąd legendą, co do wiedzy również, nie zaprzeczam, na pewno dużo wie.
Trenera mam w sumie to nawet dwóch, oboje są bardzo ogarnięci, będę zarabiał 5x tyle co teraz, to będzie można myśleć o zagranicy, chociaż czy to zrobiłoby mi aż taką różnicę na poziome którym jestem, to nie wiem.
@Poemat: Niby tak, ale jeśli to jedyne wyjście w niektórych przypadkach, to #!$%@? tam. Nie mówię, żeby jeść tak codziennie, ale raz na jakiś czas wpleść taki dzień, obrzydzić sobie żarcie i już może być kontynuowanie redukcji łatwiejsze.

Chociaż w tym momencie, chyba po prostu #!$%@?łbym to na co mam ochotę, zapomniał i wrócił do diety, to jednak i taki wysoko objętościowy dzień, uważam, że ma racje bytu.
@Lewusx: Poza tym jak masz możliwość wystąpić u kogoś z takimi „zasięgami” jak Olszewski, a sam budujesz kanał to wykorzystaj to kolejnym razem lepiej, zamiast na jego ostatnie pytanie odpowiedzieć „dobrze” walnij jakiś chwytliwe zdanie ;)