Wpis z mikrobloga

Z każdym odepchniętym natarciem, strąconym samolotem, z każdą informacją o sukcesie Ukrainy, wraca do mnie natrętna myśl: Co dalej? Co teraz rzuci Putin?
Było VDV, są Czeczeni, mieli być Kazachowie, są naloty i termobaryka, jadą czołgi które podzielą los poprzednich. Ta myśl kieruje się ku obrazowi pustego magazynu zbrojeń w którym pozostaje jedna skrzynia z napisem atom.
Codziennie dowiaduję się o nowym poziomie zezwierzęcenia, o nowych odkryciach rosjan w dziedzinie zbrodni wojennych. Atak na przedszkole, na cywili w autach, na karetki, na szpitale, żłobki, na szpital onkologiczny dla dzieci. I widząc skalę okrucieństw, mnogość arsenału i jego coraz częstszą bezradność, nie daje mi spokoju ta myśl, że oni sięgną do tej skrzyni.

Powiedzcie mi, że za dużo oglądam tej nexty, że się mylę, choćbyście mieli mnie okłamać.
#ukraina #rosja #wojna
  • 8
@BitulinowyDzem: Natomiast użycie atomu byłoby tragiczne w skutkach ale głównie dla niego
- świat stwierdziłby że skoro tak to jedziemy na nich z całej pety i nisczymy wszystko co Putin uważa za dobre.
- Sam Putin byłby najbardziej poszukiwaną osobą na świecie
- Chiny wypisałyby się ze współpracy z Rosją(oni nie planują jeszcze zagrywek siłowych oni wiedzą że to nie teraz)
- Rosja byłaby #!$%@? gospodarczo na 100 lat do przodu