Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja chciałbym tylko powiedzieć wszystkim mierczkom, którzy organizują transport dla uchodźców z Ukrainy, że podziwiam wasze zaangażowanie i poświęcenie dla drugiego człowieka. Chciałbym też zaznaczyć, że wasza robotą nie idzie na marne. W styczniu otworzyłem fundację w celu wspierania dzieci i młodzieży z mojej okolicy oraz promocji zdrowia, kultury i sportu. Teraz jednak skupiamy nasze siły na tym jak pomóc ludziom, którym zabrano wszystko i zmuszono do ucieczki z kraju.

Organizujemy sale do szkoleń, tłumaczy, doradztwo, zajęcia dla dzieci oraz młodzieży i pomoc psychologiczną. Wasza robotą będzie kontynuowana u nas i mamy nadzieję pomoc jak największej ilości osób, które dotrą w zachodnie strony Polski.

Tymczasem z fartem dobrzy ludzie! Mam nadzieję, że jak sytuacja się ustabilizuje, będę miał szansę postawić wam wszystkim symboliczne piwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
@Pepe_Roni jeśli masz jakieś kontakty z osobami, które są w stanie pomóc z tłumaczeniami, aspektami prawnymi albo po prostu do pomoc w organizacji czasu tym dzieciom, żeby zdjąć im z głowy myśli o całej sytuacji to chętnie przyjmę wszelkie namiary