Wpis z mikrobloga

Trzeba trochę się pochwalić...Leon waży obecnie prawie 5 kg, mierzy 88 cm (z ogonem). Już na chwilę obecną robi się z niego oprawca starszego o rok "brata", Lluana i czasami trzeba interweniować...kradnie żarcie, zabawki i moje papierowe pilniki do paznokci. #kot #koty #mainecoon #sepinrothcoon
Pobierz sepinroth - Trzeba trochę się pochwalić...Leon waży obecnie prawie 5 kg, mierzy 88 cm...
źródło: comment_q3Uer0qmdQsUTHNbZAGbGOwp0xHTgRaz.jpg
  • 17
@CzarnyOwiec: Maine Coon (obydwa moje to Coony). Są bardzo mało obsługowe, ale czesać trzeba raz w tygodniu. Bardzo czyste, niezwykle urodziwe, niektóre pełne gracji, inne niczym słonie w składzie porcelany. Zadziwiają inteligencją i kontaktowością, ale przyjdą na kolana tylko jeżeli same będą tego chciały. Wbrew pozorom wcale dużo nie jedzą, ale za to hmmm no kupska robią niczym ludzkich rozmiarów, hahaha.

Gorąco polecam dla całej rodziny :P
@Krolowiec: Świetny pomysł - dwa Coony od razu. Zapewniam, że jeżeli maja stymulację (duuużo, dużo miejsc/słupków do drapania), to nie będzie demolki. Nasze dwa szaleją od rana do nocy - normalnie zawody urządzają ;)
Zapewniam, że jeżeli maja stymulację (duuużo, dużo miejsc/słupków do drapania), to nie będzie demolki.


@sepinroth: no chciałbym 2 by jednemu nie było smutno jako że nas 9h dziennie w domu nie ma. Jednego bym chciał takiego jak Leon a drugiego zaś niebieskiego czarnego ew. rudego
@Krolowiec: Ja mam już niemal nastolatka w domu, ale tak szczerze powiedziawszy, nigdy nie zostawiłabym małego dziecka samego z jakimkolwiek zwierzęciem. Coony są bardzo dobre dla dzieci - jak nie będzie im się podobać zabawa, to po prostu uciekną w inne miejsce. Nigdy nie spotkałam się z przypadkiem, żeby Coon był agresywny lub celowo zaatakował dziecko. Świetnie imitują płacz dziecka, aż czasami ciężko się zorientować. Mój Leon nie cierpi jeździć samochodem,