Wpis z mikrobloga

@asdfiksowy: chyba sobie żartujesz w tym momencie. NATO bez tych krajów i tak spokojnie góruje nad Rosją. Nie mówiąc o tym ile wojsk tak naprawdę Rosja ma związanych w innych częściach państwa i po prostu nie może ich ruszyć, wojska NATO mogą po prostu być przerzucone na wschód. Do tego przy takiej wojnie prawdopodobnie Japonia wlaczylaby się by odzyskać swoje wyspy, możliwa akcja chin w Mandżurii itd. konflikt z NATO to
@Atomus: a co z atomówkami? przecież tutaj rosja wypada znacznie lepiej, zresztą jak putin będzie wiedzieć, że na 100% przegra to będzie mu wszystko jedno jak będzie wyglądał świat
@Atomus: zdaje sobie z tego sprawę, ale chodzi mi o to, że ten #!$%@? zamiast popełnić samobójstwo w kryzysowym momencie po prostu wciśnie guzik.
@rwL_: no to nie znaczy że wygra a mowa o pokonaniu a nie atomowym remisie. Ale ja nie wiem czemu zawsze pojawiają się takie wizje. Walki tocza się w kraju nie będącym w NATO który tak naprawdę jest w stanie wojny z Rosją od 8 lat. Konflikcie który miał momenty większego zaognienia w Donbasie i spokoju z zawieszeniem broni włącznie. Teraz mamy inwazje która ma przynieść 2 republiki i ew. zmiecenie