Wpis z mikrobloga

Mimo, że jestem antynatalistą to wyjątkowo nie podoba mi się multikulti w europie. Uważam to za wielką tragedię dla cywilizacji. To będzie tak, że ci na samym szczycie zwyrole stworzą sobie raj kosztem tych ciemnych mas. Oto nowy porządek świata, kasta nielicznych panów i ich niewolników. Już dzisiaj doświadczamy upadek wyższych wartości. Wszystko się skomercjalizowało. Syjonizm jest jak rak tej ziemi, to zagrożenie dla całej ludzkości.
#antynatalizm
  • 23
@Zgrywajac_twardziela: Niewolnictwo było, ale różnica polega na tym, że ta nowa cywilizacja będzie jeszcze gorszą cywilizacją, bo nie będzie w niej miejsca na nic co wyższe. Będzie tylko jeszcze większa ciemnota niż była. Lepiej już, aby cała ludzkość wyginęła, niż doprowadzać cywilizację do takiej ruiny.
@jim78:
Cywilizacja człowieka jest tą ruiną w samych swoich założeniach, to nie jest tak, że Tobie się nie podoba to że są panowie i niewolnicy, tylko że nie będziesz wśród tych pierwszych tylko wśród tych drugich ¯\_(ツ)_/¯ Całe kraje, czy wręcz kontynenty obecnie klepią biedę i ludzie żyją tam w warunkach gorszych niż przysługują naszemu więźniowi w zakładzie karnym, ale Ty masz to gdzieś, bo sobie ich odczłowieczyłeś bo nie są
@Zgrywajac_twardziela: Nie. To troska, aby nikt nie cierpiał. Jestem za tym, aby wszyscy wyginęli, a nie, że ciemna masa się rozmnaża dla raju tych na samym szczycie. Nie jestem za hierarchią wyzysku. Władza, pieniądze, prestiż nie mają dla mnie znaczenia. Nigdy nie miały.
@Zgrywajac_twardziela: Im chodzi o brak zagrożenia ze strony białego. Biała rasa jako jedyna praktycznie wprowadzała jakieś innowacje, lub tworzyła jakieś systemy, dla poprawy bytu, dla zrozumienia świata, a teraz nie będzie już niczego. Istnieją nauki, istnieją tajemnice trzymane w sekrecie przed ludzkością od pradziejów, ale o tym wiedzą tylko nieliczni. Brak białego zatrzyma cywilizację na zawsze w mroku ciemności i fałszywych ideologii, a ci na samym szczycie będą mogli świętować.
Upadły zasady moralne ?


@jim78: Które nie są czymś obiektywnym i powszechnym. Upadła co najwyżej sztuczna konstrukcja. Nie wmawiaj sobie, że dokonał się wielki upadek moralności, gdyby ta moralność była wtopiona w rzeczywistość lub działał na zasadach praw fizyki to nie mogłaby upaść.

Rozprzestrzeniła się bezmyślna konsumpcja ?


Człowiek jest organizmem, który jest zdeterminowany do spełniania swoich potrzeb, stworzył sobie rzeczywistość, która pozwala mu więcej konsumować, więc konsumuje.

Wulgaryzm i tępota
@Stonka-niszczycielka_polskich_upraw: Kiedyś myślałem, że człowieka można sprowadzić jedynie do roli zwierzęcia i konsumpcji, ale myliłem się. Moralność upadła przez zniszczenie tkanki rodziny i złowrogie ideologie, które dzisiaj się panoszą ze zdwojoną siłą. Upadł nawet zwykły kontakt z rzeczywistością przez otaczającą nas technologię. Na dłuższą metę to nie jest dobre dla zdrowia psychicznego, na co wskazuje coraz większy wskaźnik depresji u ludzi jak i uzależnionych.
@Stonka-niszczycielka_polskich_upraw: Owszem, nie było w niej nic wyższego i nie ma, ale przynamniej ludzie byli zdrowsi psychicznie niż dzisiaj. Szkoda tylko, ze te sztuczne ideologie są wykorzystywane dzisiaj do jeszcze większego zniszczenia społecznego niż kiedyś. Dawniej wcale nie było lepiej, ale teraz jest jeszcze gorzej.