Wpis z mikrobloga

Nawet jeśli nie dojdzie do ataku to obecna sytuacja bardzo dobrze przedstawia funkcjonowanie nato czy unii. Nikt nie chce bić się z rosją to pogrożą palcem, nałożą na rosje troche sankcji i przy okazji wesprzą ukraine wysyłając jej sprzęt. To ostrzeżenie nie tylko dla nas, ale i innych sąsiadów, że tak samo mogą skończyć. Kolejny wjazd na ukraine i kolejne skrawki ziem ukrańskich zgrabione i rosja dalej robi co chce ¯\_(ツ)_/¯.
#rosja #ukraina #wojna
  • 12
@Wykoppeel1230: ponieważ jeśli rosji pozwolą zagrabić ukraine i nic z tym nie zrobią to putin się posunie dalej by odrodzić utracone tereny za czasów związku. Pomimo, że jesteśmy członkiem tego i owego to mam przeczucie, że jeśli ukrainie się nie pomoże to my znowu będziemy okupowani, a sojusznicy w taki sam sposób zwiną się jak w 39.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wykoppeel1230: ponieważ jeśli rosji pozwolą zagrabić ukraine i nic z tym nie zrobią to putin się posunie dalej by odrodzić utracone tereny za czasów związku. Pomimo, że jesteśmy członkiem tego i owego to mam przeczucie, że jeśli ukrainie się nie pomoże to my znowu będziemy okupowani, a sojusznicy w taki sam sposób zwiną się jak w 39.

@dawidczeta: Ja #!$%@? XD idź spać XD
@Wykoppeel1230: zobacz jakie wsparcie dostajemy gdzie rosja już od paru lat nam grozi. W dodatku to co teraz mamy to małe ilości tylko jakieś straszaki, które i tak nieprzekonają putina do odwrotu. Zauważ, że tajwan to też napięta linia. Amerykańcom będzie bardziej zależało na tajwanie niż polsce. My nawet nie mamy sprzętu by sobie poradzić z ruskami na lądzie czy na morzu, a to co przyleciało to i tak zbyt mało.
@Darson666: no zobaczymy jak wjadą ruski do nas czy dalej tak będziesz gadał, bo rosja uważa że polska to ich tereny. Wystarczy nawet zobaczyć jak agresywną politykę zagraniczną prowadzą i są pewni siebie, bo wiedzą że w ostateczności może dojść do użycia atomówki a nikt tego nie chce, a putin się nie zawaha ( ͡° ͜ʖ ͡°).