Ta "psiapsi"Julii to zawistny babsztyl, wystarczylo tylko zauważyć jak się cieszyła, gdy ta zaczęła zapłakana pić szampan XDD Ale ten Kamilek też coś kręci. #loveisblindpolska
DzikaWajcha

Rocznica
od 02.10.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking