Wpis z mikrobloga

@utede: @MisPluszowyZWadaWymowy: A już, skoro napisaliście to pewnie się orientujecie, to zapytam, czy te gry, które "wyklikam" w momencie pojawienia się w PS Plus zostają niejako przypisane do mojego konta jako kupione i będę miał je "na zawsze" dla siebie do pobrania? W GP jest tak, że w gry można grać dopóty, dopóki widnieją oficjalnie udostępnione w usłudze (tylko).
@utede: Aaa, rozumiem, czyli to jest tak naprawdę odpowiednik dawnego Xbox Live Gold. Miałem zawsze każdą konsolę Sony i Microsoftu, ale w przypadku PSPlus jakoś mi to umknęło. No i PS4 nie mam już od półtora roku.
@Smartek: tak, te gry będą w twojej bibliotece na zawsze, jeśli plus ci się skończy to staną się niewidoczne ale wszystkie wrócą gdy go odnowisz.

czyli to jest tak naprawdę odpowiednik dawnego Xbox Live Gold


tak, z tym że gold daje ci ogrywać gry z abonamentu nawet jak nie masz golda chyba, a w plusie tylko jak jest aktywny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smartek: Tak, to jest odpowiednik Xbox live Gold, który cały czas istnieje, lecz został wyparty przez gamepassa :) Jak sobie sprawdzisz to zobaczysz, że w xlg są wypuszczane gorsze gry niż w plusie :)

Sony też posiada swój abonament podobny do gamepassa, nazywa się on Ps now, ale na chwilę obecną nie jest on obecny w Polsce. Od kilku miesięcy krążą plotki, że Sony rozbuduje ten abonament i wprowadzi do Polski,