Wpis z mikrobloga

Ból dupska woźnych i sprzątaczek z OSW, PISM, Klubu Jagielońskiego: intensifies. Za każdym razem jak widzę jakiś wątek na TT odnośnie Bartosiaka to z lubością wchodzę i czytam, który to niedogrzaniec płacze że nikt go z akurat z kanciapy nie wyciągnął, a on ma przecież taką dużą wiedzę bo się szturcha końcówkami z działaczem jakiegoś niszowego think-tanku z Petersburga. Ludzie chcą show, a zarówno Bartosiak jak i Zychowicz mają dobrze się czują przed kamerą i mają obycie. Jakbym chciał posłuchać jakiegoś nudziarza to bym sobie Raport o stanie świata odpalił, a nie internetowy program rozrywkowy #kanalsportowy #bartosiak #geopolityka #wojna
źródło: comment_1645620900ZH6fKpj1mJ0ZU1BwasJyvk.jpg
  • 6
@pawelososo: obycie z kamerą Zychowicza to jedno ale jego wiedza sprowadza się do określenia, które na Mirko dzisiaj przeczytałem "pop-geopolityka" - gość wiedzę o procesach zachodzących w geopolityce, wojsku ma raczej niewielką i w związku z tym często #!$%@? tak, że uszy więdną. O tym, że ostatnio na YT wypada z każdego miejsca (strach lodówkę otworzyć) to inna sprawa.
@PdG_PL: Pop-geopolityka w programie popkulturalnym - nie widzę sprzeczności. A że ostatnio wyskakuje z każdego miejsca to zasługa pewnie dodruku książki i zwyczajnie dużej popularności, którą zyskał ostatnimi czasy.
@PdG_PL: w ciemno geopolityk Zychowicz

"Jak Pilsudski podkresla- Polska nie moze bic sie na 2 fronty" " nie mozemy walczyc z Berlinem i Moskwą jednoczesnie" , "Berlin musi byc naszym sojusznikiem-stronictwo kontynetalne"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nobrainer: Piłsudski chyba już nic nie podkreśla, bo nie żyje...
Ja wiem, że p. Zychowicz najchętniej wziąłby Hitlera na plecy i razem z nim ruszył na Moskwę ale nie bardzo wiem po co mi to piszesz.