Wpis z mikrobloga

Posprzątałem wczoraj całą k---a chatę tak naprawdę całą.

Cały dzień sprzątałem, przyszła na ostatnia godzinę i mi pomogła trochę. No i idę do łazienki wieczorem a tam już r-----------e jakieś kolczyki przy lustrze ciuchy k---a na szafce. To wracam i mówię że dopiero co posprzątałem (już zaczęła że ona też sprzątała a nie ja sam xd ale c--j) i żebyśmy trzymali porządek a nie już r--------l robi a ona z ryjem że jutro te ciuchy będzie zakładać to co ma je do szafy chować, żeby szafę o 7 rano otwierać i mnie budzić? No to mówię to ja k---a wody w kiblu nie będę spuszczał bo jutro przecież też będę srał to po co? No i c--j 7:00 n--------a szafą bo oczywiście czegoś nie wzięła to się budzę i mówię "dobrze ze ciuchy w łazience zostawiłaś to nie musisz tą szafą tak n---------ć" i już z ryjem od samego rana XD

Ehh
#rozowepaski
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo oczywiście czegoś nie wzięła to się budzę i mówię "dobrze ze ciuchy w łazience zostawiłaś to nie musisz tą szafą tak n---------ć" i już z ryjem od samego rana XD


@WolfSky: XDDDDDDDDDDddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Daleth2202: moja używa chyba z 4 różne torebki i plecaczki. Ciągle kupuje nowe bo jak twierdzi nie ma miejsca w starych xD
Ale pomysł genialny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@WolfSky akurat to z ciuchami to akurat bardzo sensowny arg, jak wstaję wcześniej to też sobie szykuję ciuchy i zostawiam w łazience na szafce ¯_(ツ)_/¯
Tym bardziej gdzie tu porównaniu zostawienia jakichś bieżących ciuchów do spłukiwania kibla xD
Co innego jeśli r---------a kosmetyki na prawo i lewo jak dopiero co posprzątane było.
  • Odpowiedz
@WolfSky: ja mam gorzej ;/ mi niebieski 15 minut po sprzątaniu zawsze lustro u-------i bo zamiast umyć głowę pod prysznicem to z jakiegoś powodu robi to w umywalce. I k---a całe lustro w zaciekach z szamponu i mydła, a wokół umywalki jezioro.
Do tego ma natrectwo mycia twarzy co 15 minut więc tylko dodaje większego syfu.
  • Odpowiedz
@WolfSky: moja tak często zostawiała plasterek szynki albo sera albo kawałek pomidora czy czegokolwiek, tak po prostu taka mała ilość, że nie wykorzystasz już tego ale mógłbyś dołożyć do tego co właśnie zrobiłeś,
c--j wie po co i zamiast to dołożyć do kanapki to taki plasterek po kilku dniach leżenia w lodówce lądował w koszu, ofc przez moje porządkowanie, ale nauczyła się jak przestałem to robić, albo jej pokazywałem każdą
  • Odpowiedz
@WolfSky: a wy to nie potraficie normalnie ze swoimi partnerami rozmawiać? jezu, 35 lat mam, kilkanaście kobiet w życiu, z czego kilka w poważniejszych związkach, a nigdy nie miałem takich doświadczeń jak z jakiegoś ośrodka dla niedorozwiniętych emocjonalnie xD
  • Odpowiedz
@WolfSky: k---a garnki i patelnie w zlewozmywaku, bo później umyje (przecież jak jest świeżo po użyciu, to pare sekund i czyste i nie trzeba szorować zaschniętych resztek druciakiem).
Nóż po smarowaniu kanapki położony na krawędzi zlewozmywaka. Może się przyda do następnego smarowania.
kto z babą mieszka ten się w cyrku nie śmieje.
  • Odpowiedz
@WolfSky ale wiesz, że mieszkanie jest po to żeby w nim mieszkać a nie po to żeby było nieskazitelnie czyste? P-------------e się o to, ze ktos coś gdzies położył to s----------e umysłowe w najczystszej postaci, obojętnie czy dotyczy kobiet czy mężczyzn. Twoja d--a ma rację, a Ty jesteś uposledzony bo wydaje Ci się, że jak raz posprzątałeś to nagle jesteś wielki pan domu. C---a tam jesteś.
  • Odpowiedz