Wpis z mikrobloga

  • 2574
#smierc #szpital #zdrowie
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o siebie.
Dzisiaj rano ja czyli 34latek z nadwagą dostałem zawału.
Zadzwoniłem na pogotowie i zabrali mnie na sor.
Tam zrobili mi badania i przysnęło mi się tak fajnie, obudziłem się dopiero na zabieg koronografii i tam dowiedziałem się że nie przysnęłem tylko na chwilę umarłem, przyciągnęli mnie spowrotem defibrylatorem.
Nie znasz dnia ani godziny, dalej nie wieżę do końca że już śmieciarka jechała(,)
SHOGOKI - #smierc #szpital #zdrowie 
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o sieb...

źródło: comment_1645463761k7KRriJ90WEGUQ1Wr1dRmf.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żebyście dbali o siebie.

@SHOGOKI: Jeszcze takie moje przemyślenie dorzucę - Generalnie na plus takie wpisy/filmy/materiały, przypominają o tym, o czym na co dzień się kompletnie nie myśli ...

... ALE zazwyczaj brakuje mi w nich konkretów (nie na temat samego przebiegu zdarzenia, tylko te częste końcowe ' i pamiętajcie - dbajcie o siebie'. Co to dokładnie oznacza? Co jako młody, pozornie zdrowy człowiek mamy robić?
Pewnie są jakieś badania,
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: Ło gościu, szacun. Ale teraz trzeba wstać, otrzepać gacie i brać się do roboty. Zdrowy tryb życia, soczki, witaminki, ruch. Dostałeś druga szansę od losu wykorzystaj ją. Po setnych urodzinach dają 4,5 koła dodatku do emerytury. Bierz się za serducho, ktoś musi im ten ład rozgrabić :D peace
  • Odpowiedz
@StrzelamArbuzami: za co szacun? Że się tak zaniedbał, że aż miał zawał? To niby wzór do naśladowania, że aż trzeba szanować? Czy dlatego, że rzucił, żeby inni o siebie dbali, ale w takich chwilach to każdy mądry i planuje dietę, sportowy tryb życia i dawanie na tacę na mszy.
  • Odpowiedz