Wpis z mikrobloga

  • 2574
#smierc #szpital #zdrowie
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o siebie.
Dzisiaj rano ja czyli 34latek z nadwagą dostałem zawału.
Zadzwoniłem na pogotowie i zabrali mnie na sor.
Tam zrobili mi badania i przysnęło mi się tak fajnie, obudziłem się dopiero na zabieg koronografii i tam dowiedziałem się że nie przysnęłem tylko na chwilę umarłem, przyciągnęli mnie spowrotem defibrylatorem.
Nie znasz dnia ani godziny, dalej nie wieżę do końca że już śmieciarka jechała(,)
SHOGOKI - #smierc #szpital #zdrowie 
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o sieb...

źródło: comment_1645463761k7KRriJ90WEGUQ1Wr1dRmf.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
Moim zdaniem ciężko jest sugerować się objawami. Identyczne objawy jak ból, ucisk, kłucie w klatce, przyspieszone tętno i poty daje nerwica. Ja miałem EKG robione z 5 razy w ciągu 3 lat, lipidogram, cała morfologia i mocz z góry na dół mieszcząca się w widełkach, RTG klatki i wszystko w porządku, a mimo to czasami jak dostane ataku to jakbym miał zawał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SHOGOKI: też mam takie doświadczenia z śmiercią, że tak na prawdę odplywasz i nawet o tym nie wiesz. Osobiście lepiej się czuję z tą świadomością
  • Odpowiedz
Ja do koronografii nie dość że ogoliłem ręce to jeszcze mi pachwiny kazali. U mnie podejrzewali zawał o okazało się że wada serca. 30lvl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dsomgi00: bierzesz jakieś leki? U mnie walka z nadciśnieniem, badanie takie jak mówisz, wsyztko dobrze, a nadciśnienie jest, szczególnie w niedzielę wieczorem... ;) Także chyba podobnie, nerwy
  • Odpowiedz
@ondraszek: Nie, nie mam nadciśnienia, mam zdrową wage, jem stosunkowo zdrowo, alkohol pare razy w roku, 0 palenia, 0 narkotyków. W moim wypadku to raczej nerwica, podstępna choroba, którą ciężko zdiagnozować.
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: JPRDL i to się coraz częściej zdarza - w rodzinie mam szwagra? (mąż kuzynki) co miał wylew wieku 38 lat... COVID podobno jeszcze zwiększył ryzyka (śmiercionka też)...
  • Odpowiedz