Wpis z mikrobloga

  • 2574
#smierc #szpital #zdrowie
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o siebie.
Dzisiaj rano ja czyli 34latek z nadwagą dostałem zawału.
Zadzwoniłem na pogotowie i zabrali mnie na sor.
Tam zrobili mi badania i przysnęło mi się tak fajnie, obudziłem się dopiero na zabieg koronografii i tam dowiedziałem się że nie przysnęłem tylko na chwilę umarłem, przyciągnęli mnie spowrotem defibrylatorem.
Nie znasz dnia ani godziny, dalej nie wieżę do końca że już śmieciarka jechała(,)
SHOGOKI - #smierc #szpital #zdrowie 
Hej chciałem tylko napisać żebyście dbali o sieb...

źródło: comment_1645463761k7KRriJ90WEGUQ1Wr1dRmf.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
@Gluptaki: co za beznadziejna argumentacja. Oczywiste jest i potwierdzone milionem badań że otyłość jest czynnikiem zwiększającym ryzyko. Proste i bezsprzeczne wiec wystarczy przestać #!$%@? jak prosiak
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: Głowa do góry, zawał to nie koniec świata - choć w tak młodym wieku to faktycznie rzadkość. Po koronarografii wstawili Ci stenty, czy jesteś zakwalifikowany do operacji kardiochirurgicznej? Jeśli wstawili Ci stenty - jesteś właściwie całkowicie naprawiony. Teraz tylko poleżeć, wyjść ze szpitala i zacząć nowe życie - zrzucić wagę, zacząć ćwiczyć, zrezygnować z ewentualnego palenia i możesz przeżyć na świecie jeszcze kupę lat! ;)
  • Odpowiedz
@Filip69: jezeli chodzi o przypadlosci sercowo-naczyniowe wystarczy ekg+echo+holter i z krwi lipidogram, potas, keratynina. Do tego zbadac nerki bo jest powiazanie (tu juz sie mniej znam, moze usg?) I to jest pakiet

Oczywiscie nadal mozesz dostac wylewu krwi do mozgu, przy kazdym gwaltowym wzroscie cisnienia jest ryzyko
  • Odpowiedz
Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz