Wpis z mikrobloga

@Emes91: Wyciągaj mutację która się trafia raz na miliard żeby usprawiedliwić głupotę. Dokładnie to próbują zrobić tęczaki gdy wyciągają hermafrodytyzm jako "lol można mieć inna płeć niż tylko męska lub żeńska!". Ta można, tylko że to choroba. Tak samo jak się rodzisz bez nogi to nie jesteś nowym rodzajem człowieka tylko człowiekiem z ułomnością.
@qwewsik: Rozumiem, że mówisz tutaj o transach. A gdzie były transy przed wynalezieniem terapii hormonalnych i operacji zmiany płci? Zresztą te "terapie" skutkują tym, że ponad połowa z nich odinstalowuje się nawet po operacji. To nie jest terapia tylko nie wiem co. Dzieciom piorą głowy dla ideologicznych czy finansowych względów (Pfizer zarabia gruby szmal na hormonach). Jak ktoś jest chory na dysforię płciową to mi to nie przeszkadza, choroba jak każda
@GodEmperorWasRight Człowieku, rozumiem, że tobie tez ideologia przeszkadza w obiektywnym patrzeniu na fakty, ale tu nie ma żadnej "głupoty" do usprawiedliwienia. W 99% przypadków płeć chromosomalna jest zgodna z biologiczną, ale są przypadki, gdy tak nie jest, i jest to wystarczający dowód na to, że płeć chromosomalna i płeć biologiczna to nie są tożsame pojęcia. Proste jak dwa i dwa.

Co najwyżej można zarzucić "czepialstwo", ale albo trzymamy się faktów, albo uprawiamy
A gdzie były transy przed wynalezieniem terapii hormonalnych i operacji zmiany płci?


@GodEmperorWasRight: Pierwsze dokumentacje transseksualizmu odnotowano 2000 lat przed narodzinami Chrystusa co jest w bardzo dostępnych źródłach

Zresztą te "terapie" skutkują tym, że ponad połowa z nich odinstalowuje się nawet po operacji. To nie jest terapia tylko nie wiem co.


Kompletnie nie rozumiem co tu jest napisałeś xD

Dzieciom piorą głowy dla ideologicznych czy finansowych względów (Pfizer zarabia gruby szmal