Wpis z mikrobloga

@qwewsik: Połowa transów po operacji strzela sobie samobója. W ameryce leki hormonalne może ci wypisać lekarz po paru konsultacjach online. Znasz angielski? Dać ci linka do forum detrans gdzie transy opisują swoje historie jak zostali oszukani i teraz chcą z powrotem wrócić do tego co było? Tam jest sporo takich historii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Emes91: parę postów wyżej stwierdziłeś, że 1% to już nie wyjątek tylko reguła. Zapytałem się więc czy pedofilia jest dla ciebie schorzeniem, czy normą. Również dotyka ułamka populacji i istnieje od zawsze.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: @qwewsik: Niby taka żywa dyskusja, a rozwiązanie jej jest bardzo proste. Trzeba zlikwidować normy - bo norma może krzywdzić. Nie można powiedzieć że normą jest to, że kobieta może czuć się wyłącznie kobietą. Nie można powiedzieć że heteroseksualizm to norma. Nie można, bo to ich krzywdzi. A fakt że gatunek ludzki dąży naturalnie do prokreacji - nie ma znaczenia. Fakt że umysł kobiety przystosowany jest do żeńskiego ciała? Lepiej
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: znaleźli niszę, inne zajęte. Ja się w sumie tak nie dziwię. Każda generacja ma swoje koniki :). Rewolucja informacyjna/IT była w poprzedniej, teraz rewolucja hmm jak to nazwać? Tożsamości? XD niech się bawią. Pieniądze może jakieś będą jak każda firma porobi sąboie pełnomocników czy działy rownouprawnienia. Za parę lat przyjdą inni i to zmiotą :) oby nie był to miot muzułmanów z europejskich slumsów.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: 13,1% transseksualistów decyduje się na detranzycje, z czego 82,5% z nich robi to z powodu prześladowania, jakie doświadczali. 15,9% z nich faktycznie miało wahania dotyczące ich tożsamości płciowej, co jak najbardziej może wynikać z błędu lekarza, pod którą opieką byli. Teraz pytanie do ciebie, dlaczego masz taką obsesję na punkcie jednej grupy, a kompletnie bagatelizujesz drugą? Jakoś nie widzę w twojej argumentacji żadnej nienawiści do błędów medycznych. Nie jesteś przecież
  • Odpowiedz
parę postów wyżej stwierdziłeś, że 1% to już nie wyjątek tylko reguła.


@kuljak: Gdzie ja coś takiego napisałem? Rozmawiasz ze mną, czy jakimś wyimaginowanym kolegą?
  • Odpowiedz
@qwewsik: https://www.reddit.com/r/detrans/
Nie jestem transfobem. Jeśli ktoś jest chory na dysmorfię płciową to jestem za tym aby go nie dyskryminować w żaden sposób chociaż ja sam bym się nie zdecydował na taki związek. Ale też nie zdecydowałbym się na związek z wieloma "biologicznymi" kobietami z różnych względów od wyglądu do charakteru/poglądów. To chyba nie znaczy, że jestem kobietofobem? Ja jestem fobem wobec transaktywistów którzy to propagują jako coś normalnego. Jak jesteś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Emes91: 2 godziny temu xd kolega włamał się na konto?

Człowieku, rozumiem, że tobie tez ideologia przeszkadza w obiektywnym patrzeniu na fakty, ale tu nie ma żadnej "głupoty" do usprawiedliwienia. W 99% przypadków płeć chromosomalna jest zgodna z biologiczną, ale są przypadki, gdy tak nie jest, i jest to wystarczający dowód na to, że płeć chromosomalna i płeć biologiczna to nie są tożsame pojęcia. Proste jak dwa i dwa.
  • Odpowiedz
@kuljak: Gdzie ja w ogóle poruszam tutaj temat tego, co jest "normą", a co "regułą"? Czytanie ze zrozumieniem cię przerosło? Napisałem, że skoro są przypadki, gdzie płeć chromosomalna nie jest zgodna z biologiczną, to oznacza, że płeć chromosomalna i płeć biologiczna to nie jest dokładnie to samo - BO TAK JEST, zgodnie ze wszelkimi prawidłami podstawowej logiki. A ty w odpowiedzi wyskakujesz z jakimiś kompletnymi banialukami o pedofilii, ukazując swoje kompletnie
  • Odpowiedz
@Emes91: A, że 99% ludzi płeć chromosomalną, biologiczną i tą z którą się utożsamiają ma taką samą trzeba zignorować, żeby np zniszczyć kobiece sporty? To nie jest matematyka. Dam ci przykład. Zabijasz kogoś. I w zależności od tego jaki był twój motyw możesz być albo uniewinniony (przypadek) albo pójść siedzieć na całe życie (zabójstwo zaplanowane z zimną krwią żeby np kogoś okraść). W prawie "ludzkim" istnieje duch i litera prawa. Twoje
  • Odpowiedz
A, że 99% ludzi płeć chromosomalną, biologiczną i tą z którą się utożsamiają ma taką samą trzeba zignorować, żeby np zniszczyć kobiece sporty?


@GodEmperorWasRight: Ale gdzie ja coś takiego napisałem? Teraz nagle bredzisz o kobiecych sportach, jakby to miało COKOLWIEK wspólnego z tym, co napisałem xDDD. Idź lepiej dyskutować z tym wyimaginowanym kolegą, ja nie jestem ci do tego potrzebny.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Wszystkie pozostałe zdania to tym bardziej kompletny odlot, który nie ma NIC wspólnego z moimi poglądami ani z czymkolwiek, co napisałem w tym threadzie xD.

Ja wiem, że w obecnym klimacie politycznym stwierdzenie pojedynczej rzeczy wystarczy, żeby cię zaszufladkować do określonej opcji politycznej i z automatu przypisać ci pozostałe 99% poglądów, ale teraz rozwalę ci mózg - stwierdzenie FAKTU, że istnieje coś takiego jak płeć chromosomalna i płeć biologiczna, nie
  • Odpowiedz