Wpis z mikrobloga

Julki ostatnio zaczęły się strasznie gównianie ubierać. Kompletnie aseksualnie to wygląda, a oczywiście ich potencjalny partner powinien być giga czadem w garniturze podkreślającym szerokość ramion. Inflacja cipy doprowadziła do momentu, w którym k0bieta już nawet nie dba o swój wygląd.
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - Julki ostatnio zaczęły się strasznie gównianie ubierać. Kompletnie as...
źródło: comment_1645377384NuruQhFU8ahq7ht5ScRPOy.jpg
  • 39
@Nosradamo: @bacaa90: @swiety_spokoj: @Nosradamo: @mayek:

Kobieta ubrana w jakieś luźne i brzydkie szmaty - niech wygląda jak chce, taka moda, ubiera się dla siebie a nie jakiegoś piwniczaka, to ona ma się czuć w tym dobrze

Facet ubrany w jakies luźne i brzydkie szmaty - ale paskudnie wygląda, żenada, pewnie się nie mył od 3 dni albo nie stać go na dobre ciuchy, żadna go nie zechce.
@vin42: ściślej biorąc- #!$%@? z pomocy dla powodzian w ogniu walki i szarpaninie z 10tką innych chętnych, biorąc pod uwagę ubytki w materiale.

Ale pewnie wykopki zaraz dopowiedzą, że to celowe, zaplanowane rozwiązanie wentylacyjne, aby grzyb nie rósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@topola_osika: ja nigdy nie byłem fanem ubierania się ,,modnie". Kto #!$%@? definiuje co akurat jest modne? Tiktokerzy? Laski z instagrama? Odgórna jurysdykcja iluminatów? Przecież to bez sensu, ubieraj się tak jak sam/a lubisz i tyle.

oczywiście jak powiesz powyższe^ jakiejś lasce to powie ci, że ona właśnie lubi się tak ubierać (tak jak akurat jest modnie...)
@topola_osika: @SEBZER: @SamWieszK0t: @CJzSanAndreas: ja nie chcę nikomu narzucać, co ma nosić. Moim zdaniem to po prostu koreluje z modą na wyparcie swojej roli płciowej przez kobiety. Wraz z rewolucjami seksualnymi zatraciły one swoją kobiecość, a wchodząc coraz bardziej w męskie obszary życia stały się wyjałowionym z kobiecości tworem. Jednocześnie nie doganiają mężczyzn jeśli chodzi o pracę - 34% kobiet w wieku produktywnym nie pracuje, a jeśli chodzi
to przez to że docelowo mamy stać się społecznością androgyniczną. Niedlugo zabieram się do napisania mikro felietonu na ten temat, zawołam


@SamWieszK0t: ale kto ma to na celu? xD