Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #logikaniebieskichpaskow #ciaza
Moja 26 letnia kuzynka zaciążyła w Irlandii a jej fagas #!$%@?ł gdy się o tym dowiedział, no to kuzynka wróciła do polski do domu rodzinnego w 5 miesiącu ciąży.
Jako że prowadzę firmę i zatrudniam AŻ 7 osób to cała rodzina mnie prosi żebym ją zatrudnił żeby miała macierzyński z mojej firmy i żebym dał jej z 4tys na rękę - bo przecież to nie ja będę płacił tylko ZUS.

Mówię, że zanim ona pójdzie na macierzyńskie to będę jej musiał wypłacać pensję, składki itp.
To przecież mnie to będzie kosztowało z 20-30 tys.

"Nie zbiedniejesz a rodzinie trzeba pomagać"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620df3c303e024030c9e90fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 159
@AnonimoweMirkoWyznania: potwierdzam to co napisał @ostr - kumpel zatrudnił swoją partnerkę we własnej firmie gdy zorientowali się że dzieciak w drodze. Przez dobry rok naparzał się z ZUS że to przypadek aby cokolwiek dostać, powoływali świadoków w postaci pracowników, sąsiadów z okolic aby sprawdzić czy ktoś ją widywał w okolicy siedziby firmy generalnie cyrk. Nie warto tak kombinować. Niech sama się zatrudni w jakiejś sieciówce odzieżowej czy innym korpo i wówczas