Wpis z mikrobloga

Cześć sportowe świry, wrzucam update sylwetki.

Co aktualnie robię?
-jestem na 3cim tygodniu masy, nie jestem pewien jak długo będę masował, słucham się swojego trenera.

Jak żyję?
-śpię 7-8h i w tym średnio 1.5h głębokiego snu (sen mierzę przy pomocy zegarka GARMIN)
-tryb siedzący, praca biurowa przez 10-12h dziennie, bardzo mało ruchu poza siłownią
-4x w tygodniu trening góra dół
-jem 3700 kcal w tym makro b: 175g t: 94g w: 555g
(nie będę schodził niżej z tłuszczami, bo jest to po prostu dla mnie niewygodne)
-piję 3-4l wody i pół litra soku ala kubuś (podbijam węgle w ten sposób)

Co suplementuję?
*każdego dnia
-rhodiola rosea
-ashwaganda
-tongat ali
-kreatyna 5g
-witamina b comlex
-biotyna 5mg
-enzymy (na trawienie, bo miałem problemy kilka msc temu)
-d3 10000 jednostek (z badań mi wyszło, że mam mocny niedobór)
-herbatka z pokrzywy 2x

Wymiary:

wzrost: 172cm
waga: 80.6kg (+1.8kg niż tydzień temu)
klata: 105cm (+0cm -||-)
łapy: 38cm i 38 cm (+0.7 -||-)
łydki: 39,39.5cm (+0 -||-)
nadgarstek: 16,5 17cm (+0 -||-)
przedramiona: 33.5 i 33,5cm (+0.5 -||-)
uda: 61 i 62cm (+0 i +1 -||-)
kark: 38cm (+0 -||-)
pas: 87cm (+1cm -||-)
ptyś: 12.5cm (+0 :( )

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#silownia #progres #dieta #wymiary #looksmaxing #karzel #kulturystyka #zyzz
s0ngo_ - Cześć sportowe świry, wrzucam update sylwetki. 

Co aktualnie robię?
-jes...

źródło: comment_164535996825wdLYRHn9sfctRHFiItSN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@s0ngo_: tyle supli i ziół a biedny ptysiek nie rośnie :( Dodaj omega 3 jeszcze może. Jak na ciebie działa ashwagenda? Ja dostałem więcej snów ale też trochę budzę się w nocy? A ten 1. i 3. suplementy to coś dają? Nie słyszałem o nich.
  • Odpowiedz
@sentoxo: ta rodiola i ten tangat przepisał mi trener na podbijanie teścia i libido (ochraniam się jak mogę przed skutkami, na które się nie nastawiam finasterydu, który łykam na ochronę włosów)

do ashwagandy podchodzę drugi raz, za pierwszym razem ciężko mi powiedzieć czy coś mi dała (ale nie robiłem takich raportów i nie obserwowałem wtedy siebie w taki sposób, jaki robię to teraz)
na razie jestem na niej od tygodnia, także
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: na ten moment słabo, wracam po covidzie i coś słabo to wraca, na płaskiej może z 110 jebnę, przysiad coś z 120 może (nie mam pojęcia) martwy z 150 (też dawno nie robiłem), będę dawać znać też jak z siłą, dzieki!
  • Odpowiedz
@sentoxo: ahhh jeden gość mi dał nadzieję z ameryki, że pompki na penisa mu dodały tam z 2.5cm na grubosci (a jak na moje oko to jest w #!$%@? xD), także za jakiś czas też będę testował i dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz