Wpis z mikrobloga

tl;dr – Szukasz fajnych ubrań w sensownej cenie? Organizuję #rozdajo w ramach którego mam dla zwycięzcy bon na 350 zł do wykorzystania na https://sklep.secondhanddandy.pl/ czyli najlepszym męskim secondhandzie online!

Jak wielu z Was może pamięta, zaczynałem od lumpów, potem z różnych względów z nich zrezygnowałem, by w ostatnim roku wrócić do korzeni. I trochę mnie z tym wracaniem poniosło, bo skończyło się założeniem biznesu, który daje mi masę frajdy, jak również łączy fajnych ludzi z fajnymi ciuchami.

Dlatego dziś jedziemy z kolejnym rozdajo, którego zasady są proste, jasne i przejrzyste. Plusujesz ten wpis i dzięki temu dajesz sobie szansę na wygraną.

Tyle. Dzięki!

Ale tak serio: każdy kto zaplusuje albo skomentuje otrzyma szansę na voucher do mojego sklepu https://sklep.secondhanddandy.pl na zakup dowolnych rzeczy. 350 polskich złotych. Mimo wszystko nadal jest to sensowna kwota, a voucher nie ma terminu ważności, więc można spokojnie przyczaić się na coś wyjątkowego w swoim rozmiarze (a nowych rzeczy przybywa z każdym tygodniem, bo dropy mamy co poniedziałek) albo obdarować jakiegoś maniaka ubrań z drugiej ręki.

Doczytałaś / -eś do tego momentu? No to super, bo postanowiłem przygotować bezterminowykod rabatowy specjalnie dla Mireczków i Mirabelek w uznaniu wsparcia, jakie do tej pory od was otrzymałem. Na hasło:


każdy klient mojego sklepu otrzyma 10% rabatu na całe zamówienie. I tutaj plomt twimst:


Na koniec dwie kwestie:
Po pierwsze primo: Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami, to macie dwie opcje: albo zapisać się na nasz sklepowy newsletter TUTAJ, albo zaobserwować tag #lumpyuszatego i zaplusować pierwszy komentarz, by zapewnić sobie wołanie przy kolejnych wrzutach o nowych dropach tu na wykopie.

Po drugie primo: Na sklepie ruszyła fala obniżek, do -80% na ponad 70 rzeczy, które do tej pory nie znalazły swoich nowych właścicieli. Zerknijcie, może akurat traficie na coś dla siebie, wszystkie czekają w specjalnej zakładce: https://sklep.secondhanddandy.pl/pl/promotions

Dzięki za udział w zabawie, jak i wsparcie. Pozdro i udanych zakupów!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #moda #menswear #klasycznaelegancja #vinted #lumpeks #secondhand #zainteresowania #perelkizlumpeksu
UszatyBloger - tl;dr – Szukasz fajnych ubrań w sensownej cenie? Organizuję #rozdajo w...

źródło: comment_16452075318pPqq9VnGjzEDtqSEaXiwv.jpg

Pobierz
  • 32
@geebon: @1964: Nie do końca trafne porównanie moim zdaniem, gdyż w zwykłym secondhandzie musisz się naszperać, a i tak nie masz gwarancji, że trafisz coś fajnego. U nas w cenie produktu masz de facto usługę, polegająca na tym, że to my poświęcamy czas i energię, na znalezienie, zakupienie, odświeżenie, pomierzenie, obfotografowanie, opisanie i wysłanie rzeczy. Wiele osób chciałby sobie sprawiać rzeczy z drugiej ręki, ale odstręcza ich któryś z elementów
U nas w cenie produktu masz de facto usługę, polegająca na tym, że to my poświęcamy czas i energię, na znalezienie, zakupienie, odświeżenie, pomierzenie, obfotografowanie, opisanie i wysłanie rzeczy.


@UszatyBloger: ceny ustalasz sobie jakie chcesz, to Twoj sklep, ale to co tu napisałeś można zastosować to każdego jednego sklepu online, więc to żadne tam cuda na kiju. Każda jedna osoba poświęca czas i energię na prowadzenie swojego biznesu, onlinowy lump nie
@UszatyBloger masz ceny wyższe niż w sieciowkach. Po drugie nazwa za długa i skomplikowana.

Nie wróżę sukcesu ale powodzenia.

Lepiej otwórz jeden stacjonarny i zejdź z cen do normalnych albo 10%wyzszych niż w sh, a nie przebitka 500%.
@Kruszyn99: Dziękuję za rady, ale nie skorzystam. Sklep jest rentowny od pierwszego dnia, a w lutym wybije siódmy miesiąc działalności. Nazwa nawiązuje do mojej pierwszej marki blogowej i jest kojarzona, stad taki wybór. Co do cen, to nie mam zamiaru konkurować ze zwykłymi sh, bo nie mam asortymentu zwykłego sh.
@UszatyBloger: krój to trochę kwestia gustu nie będę komentować. W każdym razie jest tam jakiś pull and bear 50 procent wełny i kosztuje 220zł gdzie jeszcze jest napisane o niewielkich uszkodzeniach. Inny pognieciony hm za 230 który trzeba oddać do pralni, więc wyjdzie +40/50zł. Weszłam na stronę hmu i pierwszy z brzegu płaszcz miał 50 procent wełny i kosztował 300zł.
Nie no jak lubię ubrania z lumpów i sam pomysł z
@UszatyBloger: co to znaczy odswieżone...bo że ty to wiesz, to nie znaczy że ja jako płacący mam tego świadomość. A tak moim zdaniem to cię troszkę kosztowało stworzenie tej strony itp i dlatego ceny takie ( ͡º ͜ʖ͡º)