Wpis z mikrobloga

@Dalinar: dobre czasy, każdy oswoił się z myślą że my już w Europie jesteśmy, a Ukraina niedługo tam będzie. O Rosji słyszało się w 2012 jedynie jak nasi się z nimi pobili w Warszawie
knur3000 - @Dalinar: dobre czasy, każdy oswoił się z myślą że my już w Europie jesteś...
  • Odpowiedz
@knur3000: byłem świadkiem tego pobicia. Tzn Ruskie uciekali do lokalu w którym akurat pracowałem, chowali barwy, zakladali swetry. W szyby poszły jakieś kamienie i cegły.
Niezłe dymy były.
  • Odpowiedz
@Dalinar Pamiętam wtedy, że byłem w Warszawie kilka dni przed rozpoczęciem EURO 2012. Atmosfera niezapomniana, chciałem sobie kupić koszulkę Naszej reprezentacji, ale nie miałem tyle kasy przy sobie. Miło wspominam 2012 r.
  • Odpowiedz
@knur3000: Pamiętam jak w 2012 spragnione katotalibańskiego PiS-owskiego buta wykopki były zgodnie oburzone, że w wyniku lewackiego spisku piosenkę na nasze Euro śpiewa jakaś murzynka ().
  • Odpowiedz
@Disegno: @Dalinar: i te wszechobecne jaskrawe kolory z dominacją różowo-fioletowego. Boję się pomyśleć, jakby mogło wyglądać Euro 2012 w wydaniu obecnych uber katolików pałujących się do barw narodowych. Pewnie maskotką mistrzostw zostałaby Kasztanka Piłsudskiego....
  • Odpowiedz