Wpis z mikrobloga

Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji stwierdziłem, że wpadnę tu z pozdrowieniami.

Dlaczego PS1? Otóż dlatego, że moim zdaniem ten sprzęt i gry mają niepowtarzalny klimat i lubię odkrywać kolejne, ciekawe tematy :) Ktoś z wykopków też kolekcjonuje tematy z szaraka?

PS. Tak, mam kobietę i to jakoś znosi :D

#gry #ps2 #psx #staregry #residentevil #crashbandicoot #playstation #psone #retrogaming #lata90 #rozrywka
Schizo_EGT - Siema :D Udało mi się dobrnąć do 1000 tytułów w kolekcji i z tej okazji ...

źródło: comment_1645189447Ve2356C0PoGwlC1t7fedcz.jpg

Pobierz
  • 164
@Schizo_EGT: czy sadzisz, ze gry z ps1 paskudnie brzydko sie zestarzaly (w porownania do nesa, snesa, gba na ladnym ekranie) czy to moje spojrzenie tylko jako osoby co nie grala na tym sprzecie? Kupilem ps classic i wiem, ze ten sprzet to padaka, ale nie wyobrazam sobie grac w te gry, sa tak przestarzale w sterowaniu, kamerze i brzydkie. W gry z nesa, snesa i nawet gb classica gram z duza
@piotrveyner: Wiesz co, myślę, że to kwestia osobistego podejścia każdego z nas. Jednemu ta grafika będzie przeszkadzać a kto inny przymknie na nią oko, bo po paru chwilach spora część tytułów się po prostu obroni grywalnością. Uważam też, że dość duży wpływ na to, czy te gry się akceptuje może mieć fakt że grało się w nie jak były nowe i być może jest w tym wszystkim jakaś nutka sentymentu, która
@Oskins: Posiadam, choć powiem Ci, że nie bardzo mi przypasował ten temat jak kiedyś miałem do niego podejście. Może za jakiś czas dam tej grze kolejną szansę. Póki co, mam parę rzeczy wrzuconych na tapet i je męczę :)
@Kukki: Wiesz co, trochę tego jest. Wiadomą rzeczą są takie rzeczy jak Crashe, Tekkeny czy GT... więc takie rzeczy może pomińmy. Coś, co mogę na pewno polecić to Parasite Eve 2, Kingsley's Adventure, Klonoa, Heart of Darkness, Silent Hill, Disney's/Pixar's Toy Story 2: Buzz Lighgear to the rescue!, Quake 2 przy użyciu pada i myszy :D To tak na szybko :)
Największy skarb w kolekcji? Hmm... Myślę, że można zakwalifikować tu
@OSH1980: Cóż... Za to pewnie oglądasz filmy lub rozwijasz jakieś inne zainteresowania :) Ja po prostu sobie strimuje wieczorami i ogrywam to co mam, gadając z takimi zgredami jak ja :D
A za Big Boksy to szacun, bo utrzymanie tego w dobrej kondycji to nie lada wyzwanie.