Wpis z mikrobloga

@sneznykockodan: To nie jest śmieszne. Ja sam zwolniłem się kilka tygodni temu z małego korpo, które na zewnątrz wyglądało normalnie i przyjaźnie, ale tak naprawdę dyrektor jest #!$%@? przemocowcem w białych rękawiczkach. U nas było podskórne parcie i ciśnięcie. Kilka osób nie wytrzymało takiej presji i rzeczywiście zaczęło się #!$%@? jak na dwóch etatach. Takie osoby często potrzebują poważnej pomocy. W moim teamie (30 osób) co najmniej 5 osób jest na
@noitakto: z tego co piszesz mogę znaleźć pełno analogii... Myślę, że połowa ludzi u mnie w firmie tak zapierd#ala.
Zostają najbardziej zdesperowani i ci, którzy jeszcze mają siłę.
Zresztą urlopów też nikt u mnie nie bierze. Ludzie po 2-3 lata nie byli na tygodniu wypoczynku xD. Mi oznajmiono żebym nie planował nic od maja do października bo to gorący okres.
Ale l4 jest nieplanowane ( ͡° ͜ʖ ͡°
@sneznykockodan: istnieją tacy ludzie, najgorzej ze większość z nich mimo ze będą olewani przez kierownictwo, będą dostawać gunwo podwyżki a i tak będą #!$%@? bo przecież firma byłaby stratna jakby pracowali mniej niż 10 godzin dziennie. W #!$%@? to smutne tym bardziej ze dla kierownika Janusza to rybka i nie doceni ich albo co najwyżej takie osoby dostaną gunwo awans z jeszcze większa ilością obowiązków.

Trzymaj się Miras w tym januszeksie
@sneznykockodan: Nie wiem, jak w IT, ale ja wchodząc do działu transportu wiedziałem, że nie jest to praca od 8 do 16, bo to, że ja pójdę do domu nie znaczy, że auta przestaną jeździć, a samoloty fruwać.
@bb89: @sneznykockodan: ostatnio tu pisalem z gosciem, ktory narzekal, ze go kierownictwo nie docenialo jak chodzil chory do pracy i nigdy nie bral L4. Nie pracuje juz z polakami i robie tylko zdalnie, ale w praktycznie kazdej poprzedniej robocie mialem takich ludzi - maile o 22, przychodzenie w szaliku do roboty, gripex na biurko zeby pokazac jakie tu sie odbywa poswiecenie dla pracodawcy (co wg mnie jest jeszcze wieksza patologia)
@sneznykockodan: mnie kiedys jakis sinior menago na projekcie #!$%@?ł ze mu po 16 nie odpisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdziwił się jak mu napisałem, że pracuję o ruchomych godzinach 8h i tamtego dnia zacząłem o 8. Powiedział "no dobrze ale proszę pracuj tak żebyś mi mógł odpisać po 16". Nie muszę mówić, że kiedy się nie zaloguje to już jest w pracy, kiedy kończę to jest w