Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie jak mnie nazywają na jakimś śmiesznym profilu grupy wsparcia wszystkich przebolcowanych Julek po 30, które uwierzyly w lewicową utopie? Tak! Jestem incelem XD kolesiem co nigdy za rękę nie trzymał! Bluepillowi rycerze zbierają sie na swoich wlasnorecznie wypolerowanych koniach, żeby bronić wszystkich p0lek co by ich sprzedały za łyżkę dziegciu (smoła o zapachu afrykańskiego piżma).

Kiedy ja zapodaje złoto w zwykłym komentarzu, oni mogą mu tylko robić zdjecia.

https://twitter.com/gromotapl/status/1494235635292553216?t=Ij_HDuvdlZYAVvo74GE9tQ&s=19

#p0lka #tinder #badoo #bekaztwitterowychjulek #przegryw #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #julka #logikarozowychpaskow
  • 24
Wykopek nie ma racji! 30+ sa fajne! Kiedyś będąc młodym taką jedną cimcirimci.


Koleś tylko potwierdził moją teze o tym, że 30+ są jak ZOO do którego sie wchodzi i wychodzi, a potem sie opowiada znajomym, że się słonia widziało. Zwykła atrakcja turystyczna.
BurzaGrzybStrusJaja - > Wykopek nie ma racji! 30+ sa fajne! Kiedyś będąc młodym taką ...

źródło: comment_1645102343b3ieke4QsZI82qnbTlitUx.jpg

Pobierz
Zgadnijcie jak mnie nazywają na jakimś śmiesznym profilu grupy wsparcia wszystkich przebolcowanych Julek po 30, które uwierzyly w lewicową utopie? Tak! Jestem incelem XD


@BurzaGrzybStrusJaja: standard na polskiej lewicy. Jeśli choć minimalnie wychodzisz poza ich ramy to jesteś incelem/rasistą/faszystą/nazistą/homofobem/ksenofobem/antysemitą, bez względu na to jakie faktycznie masz poglądy xD albo masz IDEALNIE takie same jak oni, albo jesteś diabłem wcielonym xD

Koleś tylko potwierdził moją teze o tym, że 30+ są jak
@eschatoestetyzm czego można sie spodziewać po kimś kto na mordzie sobie wymalował piorun i wstawił to na swoje zdjęcie profilowe XD jeszcze BJ w juesej to skrót od ciagniecia druta - blow job.

Pamietam jak kiedyś na obozie w usa byly dwie Anie i zeby kazdy wiedzial o kim mowa to jedna miala ksywe BJ Ann - bo ciągnęła druty po każdej imprezie. (Taka krótka anegdotka)

Ja pierdo!e @gromota ja to bym