Wpis z mikrobloga

681 + 1 = 682

Tytuł: Ołowiany świt
Autor: Michał Gołkowski
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★
ISBN: 9788375747362
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Liczba stron: 360
Pierwszy tom cyklu Michała Gołkowskiego STALKER. Moje pierwsze zetknięcie z literaturą post-apo w klimatach Czarnobyla, zresztą nie tylko literaturą, bo np. w gry też nie grałem. Generalnie uniwersum mi się spodobało, jednak ta konkretna książka ma niestety swoje mankamenty...
Brak spójności między rozdziałami. Niby wiadomo do czego zmierzamy, ale niektóre rozdziały wydają się zapychaczami, kończącymi się...niczym.

Miałem odpuścić kolejne tomy, ale końcówka zasiała ziarno wątpliwości, więc zapytam osób, które przeczytały cały cykl, albo więcej z uniwersum Stalkera: warto kontynuować? jeśli nie, to może polecicie jakąś inną książkę w tych klimatach?

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #ksiazki #stalker #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
panpikuss - 681 + 1 = 682

Tytuł: Ołowiany świt
Autor: Michał Gołkowski
Gatunek: fant...

źródło: comment_1645040450PmtSTdXxReBlDHBLd2X0fT.jpg

Pobierz
  • 5
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-03-01 00:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 393
Gatunek książki: powieść

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Na skraju strefy (Krzysztof Haladyn) - najnowsza recenzja usera BBxx ★★★ (6.0 /
@panpikuss: jak niespójność Ci przeszkadza to daruj sobie Golkowskiego i Nieściura, Klossa w sumie też (bo wydał tylko jeden tom i nie wiadomo kiedy będzie kolejny)
to samo wydawnictwo ma jeszcze serie kompleks 7215, z zielonym trójkątem na okładce, to omijaj szerokim łukiem,

"Bagno Szaleńców" J.Kanicka - jest w porządku
"Na skraju strefy" K.Haladyn - dosyć przewidywalne ale całkiem niezłe
"Ślepa plama" W.Noczkin - to i kolejne tomy są dobre, tylko
@panpikuss: Jak lubisz dresiarski klimat i luzna forme - to przeczytaj Sztywnego
a tak jak mowili panowie u góry, przeczytaj Piknik Strugackich, arcydzielo, kazde zdanie jest istotne.
Generalnie Golkowski tak średnio. Haładyn fajniutko, ale prosciutko. Noczkin duzo akcji i tłumu w tej zonie, ale tez dobrze to robi.