Wpis z mikrobloga

Mimo pracy zdalnej rozglądam się mniej lub bardziej od kilku miesięcy za autkiem, budżet do 20k. Widzę, że sytuacja jest coraz gorsza. Rynek praktycznie jest już opanowany przez handlarzy. Dzisiaj oglądałem astrę gtc 2010 1.6 115km. Buda o dziwo w bardzo dobrym stanie, bez korozji. Niestety nie ma żadnej historii auta, nie wiadomo kiedy był zmieniany olej, rozrząd, jednak po kolorze widać, że olej bez tragedii - wydawał się być w miarę świeży, ale wiadomo rozrząd + oleje i filtry to standard po kupnie. Auto ktoś zostawił u handlarza w rozliczeniu, jedynie wyszukałem, że jest już rok w kraju. Mimo wszystko w porównaniu to tego co ostatnio oglądałem to auto nie wydaje się być złe, niestety brak w ogóle historii. Czy te dodatkowe gwarancje do wykupienia u handlarzy get help itd rzeczywiście przed czymś chronią? Mam na myśli jakieś wady ukrytę itp?

#kupnosamochodu #opel #motoryzacja #pytaniedoeksperta
  • 5
@brh77603: Panie daj spokój, śledzę na bieżąco olx. Od osoby prywatnej nic nie ma, a jak wpadnie coś ciekawego to 1-2 dni i nie ma. Ofc mówie o mojej okolicy ~100km na wschodzie Polszy
@milek347 będziecie coraz bardziej skazany na handlarzy z kilku powodów o których niechce mi się tu dyskutować.

Ubezpieczenia typu get help to ujnia.

Sam sprzedawałem.