Wpis z mikrobloga

@T-Mobile_Polska @T-Mobile straciliście w wielu oczach mieszkańców małej wsi na Lubelszczyźnie. Wasi naciągacze, domokrążcy korzystając z niewiedzy ludzi wciskają im bajki o ofercie światłowodowej proponując takie oferty gdzie w salonie T-Mobile sami się za głowę łapali jak im opowiedzieliśmy o tym co naobiecywali wasi ludzie z łapanki. Pan z obsługi w salonie wszystko posprawdzał i nawet okazało się że umowy już podpisane i termin montażu ustalony. Nie wiem co on nagadał że dali mu dowód bo w tym czasie nie było mnie w domu ale warunki miały być takie 60zł za 300 mb światłowodu i telewizję z dekoderem za 1 zł. Dobrze że dorwałem tą ulotkę co zostawił W salonie powiedzieli że jak byśmy zgodzili się na montaż to płacilibyśmy 80za sam internet a telewizja 40zł . Na ulotce był numer gościa ponieważ należał do sieci plus dało mi to jeszcze bardziej do myślenia i dlatego pojechałem do salonu T-Mobile i również pan z obsługi pierwsze co powiedział że załatwia T-mobile a numer podał do plusa. #oszustwo #naciagacze