Wpis z mikrobloga

ale to już jest ciałem żyda sprzed 2000 lat, a jak nie to jesteś lewakiem i antychrystem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lipathor: Twoja wiedza na temat katolicyzmu jak widać jest bardzo płytka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtas_mks: więc wyjaśniam, że wg. KKK obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii jest rzeczywista i to twoja wiedza o katolicyzmie jest płytka.
@m4cias: Nie, to nie jest żaden symbol

Wypełniamy to polecenie, celebrując pamiątkę Jego ofiary. Ofiarujemy w niej Ojcu to, co On sam nam dał: dary Jego stworzenia, chleb i wino, które mocą Ducha Świętego i słów Chrystusa stają się Jego Ciałem i Krwią. W ten sposób Chrystus uobecnia się
więc wyjaśniam, że wg. KKK obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii jest rzeczywista i to twoja wiedza o katolicyzmie jest płytka.


@Lipathor: Odpowiadałem pierwotnie na zdjęcie chleba.

Co do Eucharystii to doczytaj czym jest konsekracja i na czym polega wiara w rzeczywistą obecność w tym momencie, Mszy Św., choć wiemy, że to chleb i wino.
Odpowiadałem pierwotnie na zdjęcie chleba.


@wojtas_mks: to nie powinieneś odpowiadać mi tylko temu, co posta wstawił, bo w moim pojawiła się Eucharystia. Więc albo kłamiesz albo nie ogarniasz.

Co do Eucharystii to doczytaj czym jest konsekracja i na czym polega wiara w rzeczywistą obecność w tym momencie, Mszy Św., choć wiemy, że to chleb i wino.


@wojtas_mks: dobrze to wiem, w końcu zostałem wychowany w wierze katolickiej i mam wszelkie
Pobierz Lipathor - > Odpowiadałem pierwotnie na zdjęcie chleba.

@wojtasmks: to nie powinie...
źródło: comment_1644939468qK79nNfWfXesPakwLcM6j9.jpg